Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Japán táncoló egér vemhessége,...

Japán táncoló egér vemhessége, annak jelei?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Eléggé kezdő egér gazdi vagyok, olvastam sokat, tartásukról vemhességükről, etetésükről, stb meg arról is, hogy eléggé szapora állatok. Kb. fél éve tartom őket, egy fiút és egy lányt együtt, nem bántják egymást, néha kergetőznek, de eddig nem volt semmi fura, pedig ahogy olvastam nagyon szaporák és én azt hittem, hogy egy két hónapon belül tele leszek kisegérrel(nem bánom, hogy nem így lett), de nem. Viszont ma reggel észrevettem a lányon, hogy eléggé nagy lett a pocakja, két oldalt és lefelé is nagyon gömbölyű, lehetséges, hogy csak ilyen hosszú idő után akadtak össze annyira, hogy lesz kisegér? Vagy esetleg ez valamilyen betegség jele? Mit kéne látnom rajta, vagy a viselkedésén, amiből biztosan tudhatnám?


Válaszokat köszi!



2012. júl. 27. 15:24
 1/5 A kérdező kommentje:
na mire ki írtam meg is szült :)
2012. júl. 27. 15:45
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagy a hasa :dd
2012. júl. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gratulálok a kisegerekhez! :) Egészségesek?
2012. júl. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Amennyire én látom, azok :) Köszönöm !
2012. júl. 27. 17:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Na, hogy vannak?
2012. júl. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!