Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsög vs. Tengerimalac,...

Hörcsög vs. Tengerimalac, vagy más? Mi legjobb kisállat?

Figyelt kérdés

A véleményetekre vagyok kíváncsi, szerintetek melyik jobb(tehát melyik szebb, okosabb, kedvesebb,melyiknek kedvezőbb az emberekre nézve az életmódja stb.), a hörcsög, vagy a tengerimalac? Vagy a patkány (mostanában sokat hallottam,állítólag okosak, és ragaszkodóak), esetleg valami futóegér, talán mókus, esetleg nyuszi? Mi a véleményetek?


Írhatnátok saját állataitokról is pár sort :)


13/L



2012. júl. 28. 19:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Mongol futóegér:-Dnagyon cukiii:-D
2012. júl. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Mókus kivételével volt mindenféle a fentiek közül, igaz a nyuszik nem benti nyuszik voltak. Mindegyik nagyon szép, okos, kedves, de a többség éjszakai állat. Nekem pont ezért a malacok jöttek be legjobban, mert akkor vannak fenn, amikor én! Sőt egy kicsit korábban kelnek...

Volt viszont görényem is, talán ő volt a legokosabb az összes közül.

Kihagytad a csincsillát és a degut, velük mi bajod van?

2012. júl. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 alizka0827 ***** válasza:

Tengerimalac.;) Nagyon aranyos.Nekem is az van.Ebből úgy a legjobb,ha kettőt tartasz:egyneműeket,vagy ivartalanított fiú+lány párost.Fő tápláléka a széna,és a víz(ez legyen mindig tiszta,és friss).Kell neki száraz eledel.És zöldség,gyümölcs.1 malacot legalább 80x50 cm-s ketrec kell,kettőnek 100x50 cm-s.Ne terráriumban tartsd,mert nem jól szellőzik.

.. a malacokról ezek a legfontosabb dolgok.!:)

2012. júl. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kettő közül a tengerimalac szimpatikusabb, igaz, hörcsögöm még nem volt. A malacok tüneményesek, nyugisak és simogatni valóak :) Most deguim vannak, ők már inkább rosszcsontok, de még mindig szelídek, és gazdiszeretők. Őket is ajánlom bátran. A hörcsög éjszakai állat, de kétségtelenül az a legolcsóbb az összes közül. Esetleg még az egér.

A patkányról én is sok jót hallottam, és a gondozásuk sem túl bonyolult. (nekem még nem volt, de lehet, hogy lesz... majd meglátom :) )

2012. júl. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Höööörcsög :)))..
2012. júl. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem régebben volt 2 malacom, az egyik elpusztult, a másikat meg elajándékoztam olyan helyre, ahol hárman lesznek...

a helyükre meg kaptam egy nyulat, naponta 3,4,5 * kell felsöpörni , nagyon megbántam, hogy nem maradtam a tengeri malacnál...

A nyulamnak mindene megvan, kiszórja a fapellet macsakaalmot...l

ha egy igazi barátokra vágysz, nagyon hosszú ideig, 5-8 évig, vegyél tengerimalacot!!

Én 6 éve malacoztam, és egyszer bekantattam, és ... a malac a legjobb, ezt tiszta szívemből mondom!!

2012. júl. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Ja előző vagyok: 12/L
2012. júl. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
még mindig az előző vagyok, írj majd, hogy mi a véleményed, amit neked írtam!!
2012. júl. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek közül mindenképpen nyúl kisállatnak, sokkal a többi fel van.
2012. júl. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nyuszi szerintem! Barátnőméknek van tengerimalacuk nagyon rosszak simogatni sem lehet őket mert olyan fajtájúak hogy ha megsimized őket akkor a szőrük csikizi őket,meg össze vissza kaklnak ,pisilnek,ja az öledbe veszed őket lepisilnek pedig barátnőmék nagyon seokat foglalkoznak velük!Szerintem a nyuszik sokkal aribbak ! Bár ezt te döntöd el! :)De a nyuszik nekem 1 hét alatt szobatiszták lettek,és nagyon szeretnek játszani viccesek meg minden és nagyon tudnak szeretni! :))
2012. júl. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!