Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Segítség fontos. A hörcsögöm...

Segítség fontos. A hörcsögöm nem eszik és nem is iszik Már a kiszáradással küzd. Nem változtattam az étrendjén. Mi történhetett vele? Próbáltam itatni vízzel de úgy láttam nem nagyon kell neki. nem akarom hogy meghaljon. Még csak 10 hónapos

Figyelt kérdés
2012. júl. 29. 12:16
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
23%
mi a francért nem viszed orvoshoz?Lehet hogy haldoklik vagy valami komoly baja van.Nem gykn kell kérdezgetni.
2012. júl. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
felhívtam már több állatorvost azt mondták h itassam vízzel.mert tegnap fel volt puffadva a hasa meg hasmenése volt. és azt mondták h valószínűleg elrontotta a gyomrát és azért van kiszáradva mert hasmenése volt. de semmi új ételt nem adtam neki..akkor?? nemértem.....
2012. júl. 29. 12:31
 3/45 anonim ***** válasza:
28%
Nem felhívni kell,hanem el kell vinni.
2012. júl. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
oké. egyedül vagyok itthon és nincs nálam annyi pénz, hogy kitudjam fizetni az orvost...
2012. júl. 29. 12:36
 5/45 anonim ***** válasza:
15%
Akkor is vidd el,aztán mondd meg hogy találtad,de nincs pénzed rá.Bár azt se értem minek neked állatka,ha nincs pénzed alapvető dolgokra.
2012. júl. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:

úristen és hol találtam? a betonrengetegbe? na ne..

ha valami nem tetszik ne ide írogass.. nekem normális választ adók kellenek.. örülök, hogy neked mindenre telik! irigyellek..

2012. júl. 29. 12:56
 7/45 anonim ***** válasza:
0%
Akkor is vidd el orvoshoz. Mondd meg neki, hogy most nincs pénzed, de amint visszajönnek a szüleid, kifizeted.
2012. júl. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
13%
úristen.Neked nem való hörcsög.Belehalhat a kiszáradásba meg a hasmenésbe napokon belül te fogyatékos.Főleg ha nem is pótolod a víz veszteségét.Szerencsétlen hörcsög.Netre van pénzed de a hörcsögre nincs?Nekem júniusba halt meg a hörcsögöm 2 évesen öregségben.Tudod mennyit jártam vele orvoshoz?Még légzéskönnyítőt is adott neki az orvos INGYEN! Úgyhogy ez a nincs pénzem rá szöveg csak kifogás.Inkább mond azt hogy nem fontos neked...
2012. júl. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
fogyatékos? pff.. milyen nagy szájú emberek vannak erre.. :) pótolnám én..csepegtetővel adom neki a vizet..és a száját mozgatja is de nemtudom lenyeli-e. nagyon kedves orvos lehetett aki ingyen ad minden félét.. nem fontos nekem? azért volt ilyen sok állatom ezidáig mert nem fontos.. sok eszed van neked is. érdekes.. a többi vígan élt. mindenféle rágcsálóm volt már.. egér, hörcsög, tengeri malac. ha valakit érdekel az én vagyok.. egy csomó állatot mentettem meg a haláltól mert a sok paraszt nem etette és már a halálán volt. na hanyagoljatok már nagy állatbarátok. kíváncsi lennék hány állatot neveltél fel idáig. bizonyára sokat ha ekkora tapasztalattal bírsz :)
2012. júl. 29. 13:13
 10/45 anonim ***** válasza:
az idős hörcsögömnek akartam kérni antibiotikumot mert szenvedett és gondoltam hogy talán meglehetne gyógyítani,de azt mondta az orvos hogy nem ad mert az felborítja a bélflóráját és a jó baktériumokat is kiöli a szervezetéből és akkor hasmenése lenne és kiszáradna, vagyis meghalna.Úgyhogy vagy elviszed az orvoshoz vagy kezdhetsz tőle búcsúzkodni
2012. júl. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!