Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vadászgörényesek! Ti milyen...

Vadászgörényesek! Ti milyen fajta tápot adtok a görényeteknek?

Figyelt kérdés
És mellé kiegészítitek valamivel?

2012. júl. 30. 02:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Ferret pro
2012. júl. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Enyém elsősorban húst eszik és csak kiegészítés képpen kap tápot, Acana halast és Beaphar Care+-t.
2012. júl. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A táp az maga a kiegészítés,nem lehet az a fő étele,első a hús,az enyémek beaphar care+-t kapnak.
2012. júl. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
napi 2x adok neki húst azt bébitápban megforgatom. a nap többi részében macska táp van előtte( royal canin). Szoktam még mellé heti 2x vitaminport is adni a hússal, az Gimpet márkájú és cicáknak gyártják, de a göriknek is jó. Adok neki néha (havonta 2-3x) naposegeret, fagyasztott kiscsibét. rovarokat is szoktam venni neki, a sáskát imádja, de a szárnyait le szoktam tépni neki, hogy nehogy bélelzáródása legyen. és naponta adok neki egy kis cicatejet, azt is nagyon szereti. :)
2012. júl. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Előző:fagyasztott napos csibét hol veszel?nem is tudtam h nálunk is árulnak,én is adnék nekik,csak nem tudom h hol tudnék beszerezni.
2012. júl. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 LeGrady ***** válasza:

elsődleges: csirke

kiegészítő: versele - laga, ferret complete


főleg azért jó, mert ki lehet tenni neki tálkába, és ha kevés a csirke, vagy rágcsálni van kedve, akkor rendelkezésre áll

2012. júl. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. sajnos nem veszem, hanem a nagypapámék szoktak keltetni csibét és akkor 4-5-öt levágnak nekem és lefagyasztjuk. de ha keresel egy ilyen tenyészetet (falun nagyon sok van) ők biztos tudnak neked is adni. :)
2012. júl. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

utána néztem neked egy kicsit : [link]


ez elég jól néz ki, ha azt vesszük, hogy 150/db és boltba az egér kb 200 ft-ba kerül. jól hangzik:)

2012. júl. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hús, kiegészítés Eukanuba.
2012. aug. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!