Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyiket válasszam? Egy...

Melyiket válasszam? Egy nyuszi vagy törpehörcsög tenyésztés?

Figyelt kérdés

Mindennek utána olvastam, beszéltem már tenyésztőkkel, és csak hobbi szinten űzném a törpehörcsög tenyésztést, évente csak néhány alom lenne, 6-7 hörcsögnél nem tartanék többet. A nyuszinak is utána olvastam, rendesen informálódtam. Ti melyiket választanátok.

U.i.: Kérlek ne támadjatok le, tényleg utánajártam mindennek, genetika, tenyésztők, csak is kizárólag néhány alom lenne és csak akkor ha van rá időm, és van is rá jelentkező

Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. júl. 30. 21:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Inkább hörcsög, a nyuszi problémásabb hamár annyira szaporítani akarsz.
2012. júl. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem szaporítani és a nyuszit nem tenyészteném, abból csak egyet tartanék.
2012. júl. 30. 21:41
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha egy nyuszit tartanál, az hogy tenyészet? Azt elleted mindig?
2012. júl. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Tehát akkkor törpehörcsögöt tenyésztenél vagy pedig tartanál 1db nyulat, így érted?Nekem volt törpenyulam.Sok baj van vele, legtöbb fogtályogos lesz hála a szaporítóknak, rossz fognövéses amivel állandóan lehet dokihoz járni, a tályogot gyógyítani sem lehet, leállhat a bélműködésük amibe akár 1 nap alatt is belehalhatnak ha nem veszed észre...sok bajuk lehet sajnos én nem tartanák többet.Az enyémnek csontrákja lett az állkapcsában és a doki sem tudott rajta segítenu, nemrég temettem el...
2012. júl. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen, utolsó, így értem. A nyuszit természetesen tenyésztőnél venném, így azért kevesebb az esély ilyesfajta rendellenességre.
2012. júl. 31. 07:22
 6/12 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen a törpenyulat választanám.Ha megkapja az oltást és megfelelően tartod, valószínűleg nem lesz beteg. Lehetséges, de általában egészségesek. Nekem is van egy, pár hete kaptam és imádjuk egymást. Nincs is vele sok gond. Egy szőrmók kis barát :)
2012. júl. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

TÖRPEEENNYYYYÚÚÚÚL...!!!! :DDDDDDDDDDDDD

Játékosabb, aranyosabb.:D

barátságosabb.:D

szerintem törpenyuszi:$ ^^

2012. aug. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor olvassgass itt kicsit a törenyúlról, meglátod hiába a tenyésztőtől vevés sok gondjuk lehet-www.torpenyul.hu
2012. aug. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Nóra991216:] válasza:
Szia. Szerintem a hörcsögtartás egyszerübb:)
2012. aug. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nekem nem az egyszerűség a lényeg, de köszi a választ! :)
2012. aug. 18. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!