Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nagy méretű ketrecet hogyan...

Nagy méretű ketrecet hogyan lehet hazavinni a boltból, ha nincs autó? Ti hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés
2012. júl. 31. 14:20
1 2
 1/16 anonim válasza:
attól függ mekkora az a ketrec
2012. júl. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
sima taxi is megteszi ha könnyen befér egy kocsiba
2012. júl. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Taxi, kézbe közbe sétálsz vagy ha nagy a táv biciklire rakod és hazatolod! akár ahol veszed megkérdezheted h van e házhozszállítás!
2012. júl. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Kb 80x50x80-as.
2012. júl. 31. 14:30
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha nincs messze a bolt, akkor megkéred egy barátodat, hogy segítsen. Vagy bicikli csomagtartóján, tolva.
2012. júl. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Milyen messze laksz a bolttól?
2012. júl. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Kicsivel több mint 2 km útvonaltervező szerint. Nem tudom hogy taxis mit szólna hozzá, nem találkoztam még segítőkész taxissal, egyszer sima bevásárlótáskákkal mentem, és lassabban szálltam ki mert nehéz volt annyi táskát összefogni, erre sóhajtozni kezdett. Szóval szivesebben oldanám meg gyalog, de két kézbe vinni lehetetlenség, biciklim meg nincs. Én arra is gondoltam hogy beleteszem egy nagy szemeteszsákba, úgy könyebb, de az meg elég furcsa látvány lenne.
2012. júl. 31. 15:00
 8/16 anonim ***** válasza:

Ha kisbolt, vagy magánszemély, akkor lehet, hogy házhoz viszik neked. Ha Fressnaps, akkor magadra vess! :)


(Illetve én próbára tenném a barátságát valakinek, és megkérném segítsen cipekedni.)


Talicska?


Autós szomszéd, hideg sörrel megvesztegetve? :)

2012. júl. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A taxist úgy kell kérni, hogy a már diszpécsernek mondod a méretét a csomagnak.

Sóhajtozással meg ne foglalkozz!

Eleget fizetsz ahhoz, hogy kedves legyen, de ha mégis tahó valaki, az nem a te gondod. :)

2012. júl. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Keress egy autós szomszédot, vagy ismerőst, vagy a taxi de előre mondd el hogy nagy csomaggal vagy. Mást én sem tudok. Ekkora ketrecet kézben vinni nem lehet, de szerintem még bicajon sem.
2012. júl. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!