Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy gondozzam? (törpenyúl)

Hogy gondozzam? (törpenyúl)

Figyelt kérdés

Sziasztok ma reggelre lefialt az anyanyuszim de ő sajnos meghalt.2 kisnyúl maradt felszeretném őket nevelni már vettem macskatápszert mert azt olvastam azzal kell etetni.

Milyen helyen kell tartani őket?

Hány hetes koráig kell tejet

Hány ml tápszert kell adni nekik?

Előre is köszönöm a válaszokat



2012. aug. 1. 09:38
 1/4 Filinger Artemisz ***** válasza:
Szia! Nekem is van nyuszim csak 1 db és fiú. Szerintem kirjetek állatorvostól egy fevskendőt (èn is abből ittam a nyuszim mikor beteg volt) ès ha még nincs akkor vegyetek a boltba ijen cicáknak való tejet, ès kb egyszerre 10 ml kell neki adni. Mivel ők nem tudnak semmit se mondani ezért egész nap figyelni kell rájuk. Kell nekik egy kb 1 nègyzetméteres doboz (lehetőleg nagy fala legyen)ami ki van bélelve ojan ruhákkal amin már annyuk is fekükd vagy vmi és rakjál mèg be oda ojan ruhát ami a tiéd vagy vmit amin rajta van a te szagod, vagy lehet talán forgács is. Kb 6-7 hetes korukig isznak tejet de már öt hetes korukban elkezdheted nekik adni a tápot csak kell tej is. HA el akarod ajándèkozni akkor 8 hetes koruktól lehet.
2012. aug. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Filinger Artemisz ***** válasza:
* kérjetek
2012. aug. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
www.torpenyul.hu-itt segítenek.
2012. aug. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kedves utolsó ezen az oldalon senki nem válaszol még aki tudd valamit róluk mondani bármi jöhet
2012. aug. 2. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!