Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Fenyő ágakat, tobozt lehet...

Fenyő ágakat, tobozt lehet patkány ketrecbe rakni?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy én csak a fenyőt tudom megkülönböztetni a többi fától. Tehát hiába mondják hogy bükk meg tölgyfaág jó, én nem ismerem fel azokat a fákat, nekem mind egyformának tűnik kint az utcán járva :S Amilyen hülye vagyok tuti valami mérgezőt fognék ki...

Esetleg még a gyümölcsfákat ismerem fel, ha épp van rajta gyümölcs... ha nincs akkor azt sem. Szilva, körte, almafa ág? Vagy mehet a fenyő? Tobozzal mi a helyzet?



2012. aug. 1. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:

a tűlevelű fák ágai nem adhatók rágcsálóknak a gyanta tartalmuk miatt! mert meg fog betegedni tőle!

inkább vegyél neki speciális fogkoptatókőt

2012. aug. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem fogkoptatónak kell a faág.
2012. aug. 1. 17:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább gyümölcsfaág, alma körte, fűzfa(tudod aminek úgy lehajlik a földre a lombkoronája), tobozt lehet,az ágat inkább ne mert gyantás.
2012. aug. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy ha nem fogkoptatónak akkor miért akarod betenni neki? Elvan faágak nélkül is.Hogy ha nincs akkor tegyél be neki függő ágyat,kerámia házat,csöveket.... Hidd el annak is örülni fog.
2012. aug. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!