Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek? Elkéne altatni?...

Mit tegyek? Elkéne altatni? Patkányomon hatalmasra nőtt a daganat.

Figyelt kérdés
Már nagyobb a daganat mint maga a patkány, viszont úgy tűnik nem fáj neki, eszi-iszik van életkedve.De nagyon csúnyán néz ki és attól félek hogy "szétszakad" a bőre...Már látszanak az erek rajta:( . majdnem 3 éves tehát műtét az nem játszik mert öreg már , nincs értelme. Már szinte várom hogy múljon ki szegény, nem szeretném ha szenvedne...Meddig tud nyúlni a bőre?
2012. aug. 3. 01:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Mutasd meg állatorvosnak! Hol van rajta amúgy a daganat?
2012. aug. 3. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Állatorvos látta már vagy várod a csodát? Beszéld meg az orvossal, mi nem tudjuk telepatikusan meggyógyítani szegényt!
2012. aug. 3. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ameddig nem látodhogy fáj neki meg zavarja, addig elélhet vele, bár ha már ilyen nagy akkor valószínű elkell altatni.Minél előbb vidd dorvoshoz.
2012. aug. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt az én patkányommal, már akkora daganata volt hogy menni is nehezen tudott, de orvos is már csak elaltatni tudta volna. Azt nem akartam mivel nem láttam szenvedés jelét rajta. Végül meghalt magától... nem szenvedve és elég gyorsan. Szóval nem tudom jobb-e ha elaltatják vagy jobb-e ha még hagyod élni. Ha szenvedni látod akkor altatás mindenképp.
2012. aug. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem szenved meg életvidám,mászkál föl le a létrán és nem látom rajta h szenvedne, csakhát nagyon csúnya. És a te patkányodnak, kedves utolsó megkérdezhetem hogy mekkora volt már a daganata? mert az enyémnek már szinte maroknyi...


elaltatni azért nem akarom mert azt tényleg csak végszükség esetén ha már szenvedne, mivel az altatást nem tartom vmi humánus módszernek, hiszen a lényege hogy az állat megfullad:(. bár mi az eddigi állatainkat amiket muszáj volt elaltatni azoknak előbb altató injekciót kértünk és csak utána azt ami megölni..dehát nekem igyse tetszik...

2012. aug. 3. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!