Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Eladó patkányt keresek a...

Eladó patkányt keresek a XXII. , XI. ker környékén. Kb 1 hónapos legyen és fiú. Minél előbb kéne. :/ (? )

Figyelt kérdés
Előre is köszi :)

2012. aug. 3. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
ezt találtam: [link]
2012. aug. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ohh...(az első) ha 2.-án adta föl és akkor azt mondta hogy 1 és fél hónaposak akkor már 2 és felek...szerintem bántanák az én 6 hetes patimat...Vagy nem...?
2012. aug. 3. 15:44
 3/8 anonim ***** válasza:

Mivel ő lenne a "vendég" így nem hiszem.De nem tudom ismered-e őt: [link]

Pontosan nem tudom, hogy hol vannak,de kérdezd meg tőle.Nagyon jó tenyésztő és megbízható!

2012. aug. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Itt vannak az eladó fiúk: [link]
2012. aug. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A Ricantát ismerem...
2012. aug. 4. 09:13
 6/8 A kérdező kommentje:
Őszintén megmondom csak 12 vagyok és anyum nem menne el ilyen "messzire" érte.Kb. kocsival 2 óra lenne az út mert ugye a belvároson át kell menni...busszal meg nem enged el egyedül :/
2012. aug. 4. 09:15
 7/8 A kérdező kommentje:
Am meg nem tom azok mennyi idősek már...
2012. aug. 4. 09:16
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem vard meg a kovetkezo almot ricantanal. Addig baratkozz a patival. Minnel nagyobb a korkulonbseg, annal jobb.
2012. aug. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!