Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy dzsungáriai törpehörcs...

Van egy dzsungáriai törpehörcsögöm és ő tud úszni? Lehet füröszteni? és ha lehet hideg, meleg vízben? Mert egyszer úgy kipróbálnám, hogy tud-e úszni, de félek hogy megfázik, vagy esetleg nem tud.

Figyelt kérdés
2012. aug. 3. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Lehet, hogy tud, de csak azért, mert küzd az életéért. aki vízbe teszi a hörijét, az állatkínzó!
2012. aug. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem kéne, le tudja tisztítani magát, ha akarja
2012. aug. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
16%
A víz ne legyen meleg meg hideg sem, kézmeleg a legjobb. abban nem fognak fázni. meglehet őket fürdöztetni csak a szemükbe ne mennyen víz arra figyelj. Amugy tudnak úszni ugyhogy nyugodtan. Van amelyik élvezi is, főleg iylen melegben.
2012. aug. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

3as voltam:

az nem állatkínzás ha vízbe rakod.. nem tóba kell rakni hanem egy nagyon kicsi vízbe

2012. aug. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ha a ketrecébe=terráriumába raksz egy nagyobb tálat vízzel kipróbálhatod hogy szereti-e

ami fontos hogy ha belement magától ki tudjon jönni tehát egy valami fa darabot lógass bele hogy ki tudjob mászni...

2012. aug. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
értem köszönöm.mert már egyszer kipróbáltam hogy a tálkájába tettem vizet és pancsolt benne.csak én féltem hogy belefúl.
2012. aug. 4. 12:45
 7/9 anonim válasza:
Nem kell attól félned hogy belefullad, tud ő uszni:)
2012. aug. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kozma Cintia válasza:
Én a hörcsögömet beletettem egy kis vízbe és megdöglött!!Köszi a szar tanácsokat!!
2013. júl. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 vivikeh12345 válasza:
En is beletettem mar 1szer a vizbe a dzsungimat , es semmi baja , de max 1 percig hagytam benne , de uszkalt :DD
2013. szept. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!