Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az uj és a régi tengerimalacom...

Az uj és a régi tengerimalacom verekszenek és nem eggyeznek mit csináljak velük?

Figyelt kérdés
Már arra is gondoltam hogy visszaviszem és hozok egy kissebbet mellé?Probáljam meg ujra összerakni öket addig amig ossze nem szoknak , de ha megint összeverekednek mit csináljak velük?
2012. aug. 4. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Az egyiket tedd egy ketrecbe, a másik legyen szabadon és úgy szokják egymást, néha cseréld ki őket. Aztán tedd be őket egy olyan szobába ahol még egyik sem volt, és ott ismerkedjenek, ha verekszenek akkor az egyik ketrecbe és folytatod amíg össze nem szoknak.


Ha valamit rosszul írtam javítsatok ki.

2012. aug. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A tengeri malacok többnyire nagyon könnyen összeszoktatható állatkák! Ha egy extra nehéz esetet fogsz ki, szerintem abba se fogsz megizzadni! :)


Az összeszoktatás alapelvei azonosak oroszlánnál, és egérnél.

A két jószágot szomszéd vagy ráccsal kettéválasztott ketrecben tartod, és csak semleges területen engeded őket randizni, hogy ne kezdjék védeni a területüket. A fürdőkádadban gondolom még egyikük se járt. :)

Ha semleges terepen már nagy haverok, akkor jöhet az összeköltözés, egy új ketrecbe, (vagy a szagtalanra kitakarított, átrendezett régibe...)


De szerintem ha a felét megcsinálod, már együtt fognak szénázni.

És persze spéci malacos trükkökkel a fórumokon tudnak segíteni:

[link]

[link]

2012. aug. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!