Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A degum nagyon kapar éjszaka....

A degum nagyon kapar éjszaka. mit csináljak?

Figyelt kérdés
most ideiglenesen van egy kis 10 literes akváriumban, mert a ketrece eltört. most vettem igazából 2 napja, és eddig minden este ki kellett vinnem a szobámból mert éjszaka nagyon kapart a bentlévő kisházzal, vagy nem tudom mivel, de hangos volt. ha átteszem nagy ketrecbe akkor is ez lesz? más akinek a hálóba van a degu annak van ezzel problémája? valamint egyedül van, hallottam h a deguk többen szeretnek lenni. semmiképp nem lesz neki jó egyedül, és vennem kellesz egy másikat, vagy ha minden nap 1-2 órára kiveszem és játszok vele akkor jól lesz?
2012. aug. 5. 15:48
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat sokat segített :) igyekszem minél jobb gazdája lenni
2012. aug. 9. 13:45
 12/12 anonim válasza:

Nem tudom neked megoldodott e a zaj problemad es miket es hogy probaltal ki, de teljesen mindegy szerintem mit csinalsz vele, nekem napi tobbszor ki vannak engedve, de alapbol 2szintes nagy ketrecuk van nagy mokuskerekkel, itatoval, homoktalcaval... stb.

Tehat nagyon patent kis helyuk van, foglalkozom is veluk, ket fiu degu tesorol van szo amugy, szeretik egymast, de rohadt hangosak.

Ha epp nem kerekeznek, vagy ragjak ( haha vettem nekik) fahazat, akkor trecselnek. Sipitoznak. Csipognak. Jelenleg hajnali fel 5 van.

Mar fel eve megvannak nekem, de "kis" fziskesessel rajovok arra, amit mindenki tudhat mar: degut nem tartunk haloszobaba.

Idegbaj.

2016. máj. 5. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!