Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek hogy döntsek? ...

Szerintetek hogy döntsek? (bővebben alul)

Figyelt kérdés

Van egy cicám...Nagyon szeretem.De nagyon szeretnék egy kiskutyát kapni(Yorkit).Már a szüleim is megengedték.Tudom,hogy sok dolog van a kiskutyával,ezért mindig vele kéne lennem,és az imádott cicusom megsértődne,és félek,hogy elhanyagolva érezné magát...Adódik most több jó lehetőség,még a mi településünkön is több,jó áron,jó tenyésztőtöl...

Nagyon szeretnék egy ilyen kiskutyát dédelgetni,fésülgetni. Viszont a cicusom akkor azt érezné,hogy ő már nem kell nekem. A cicák benn vannak a lakásban,a kutyus is benn lakna.Mellesleg 5 cicánk van,és két nagyobb kutyánk(golden,berni).Velük szerintem jól meg lenne,emiatt nem aggódunk,mindkét kutya nagyon békés természetű.Ha esetleg van yorkitartó,aknek még van cicája írjon,fontos,mert legközelebb csak 1 év múlva kaphatnék,hogy nyáron tudjak vele foglalkozni...


2012. aug. 5. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem a macska nem érezné úgy, mert hogy látom sok állattal kell még foglalkoznod rajta kívül. szerintem nyugodtan...
2012. aug. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Vigyázz a macskák nehogy kibelezzék :)

Nem amúgy.. előző jól mondja. Mivel több állat van nem lesz para nekik. Inkább a kutyákra kell odafigyelni azok hajlamosabbak a féltékenységre szerintem. Bár a golden meg a bernáthegyi is jámbor állatfajta.. Semmi gond nem lesz valószínűleg. De biztos hogy kell annyi állat egy lakásba?

2012. aug. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Eleve sok állat van a házban,gekkók,teknősök,macskák...

Utolsó válaszolónem bernáthegyi,hanem berni pásztor.

2012. aug. 6. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!