Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 8 hetes törpenyuszinak, lehet...

8 hetes törpenyuszinak, lehet (kellőképpen szárított) répa szeletet adni jutalom falatként?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék csomagolós jutalomfalatot boltból, rengeteg ízfokozót tartalmaz. Ha valaki tud ajánlani még is valami egészségesebbet, amit megtudok venni azt megköszönöm!

2012. aug. 6. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem lehet.De az apróra vágott almaszeleteknek is örülne szerintem. :) Sajnos nasit nem nagyon tudok ajánlani mert nem tudom hol laksz és mit tudsz beszerezni.De nálunk van a boltokban szárított almaszelet és azt a hörcsögöm imádta. :)
2012. aug. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet, ha szereti.

3 hónapos kor alatt csak a friss zöldség és gyümölcs nem ajánlatos, a szárított az mehet!

2012. aug. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mit evett a tenyésztőnél?

Leginkább azzal kéne most is jóllaknia.


A törpe kölykök a legérzékenyebb pocakúak, szóval nagyon óvatosan szoktassátok az új kajákhoz.

A hirtelen tápváltás elviheti még őket.


A szárított sárgarépában felgyűlik a cukor. Én inkább a zöldjével kínálgatnám, és nagyon óvatosan.


A nyúl fűevő állat, szénán kívül minden mással óvatosan.

2012. aug. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Vettem neki nasikát ilyen szárított sárgarépát kisállat boltban. Olvasgattam az összetevőket, nincs benne cukor viszont nem eszi meg úgyhogy egyáltalán nem erőltetem akkor inkább. A szaga tetszett neki először, de ő tudja jobban mit akar/tud megenni, keresek valami természeteset.

2012. aug. 6. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!