Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen házi állatot ajánlotok?

Milyen házi állatot ajánlotok?

Figyelt kérdés
szeretnék valami kisebb háziállatot, de olyat amivel lehet játszani, lehetőleg nem büdös, kis termetű és olcsó.....nem tudom mit ajánlotok?!?!(hörcsög, tengerimalac, sün, papagáj)...a lényeg hogy valami házi állat....nem tudom mennyire gyakori kérdés, de ha nem haragszotok akkor most nem olvasnék vissza.....eddig kutyám volt, de sajnos öreg volt már így el kellett altatni és most szeretnék egy kisebb állatot...nem tudom melyik olcsó meg minden most nem nézek utána, de valami kiindulópontot ha tudtok adni azt meg köszönném

#ded3f
2012. aug. 6. 23:48
1 2
 1/17 anonim válasza:
szerintem egy macska a leg tökéletesebb, de törpe nyuszi is cuki ( nem ketrecben tartva)
2012. aug. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
szerintem az idealis allat egy csotany
2012. aug. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
jaja nekünk is volt csótányunk, cukik :D
2012. aug. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Olvass utána a neked tetsző állatoknak, és amelyik a leírások alapján megfelel olyat szerezz be. Google.
2012. aug. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

patkány? Az olcsó, szinte mindent megeszik, és nagyon játékos, és okos. Viszont legalább kettő kell belőle.

A nyuszi is édes.

2012. aug. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ez amit leírsz, egy jól takarított patkány.


Ha takarítás nélkül is szagtalannak kell lennie, az a csincsilla és a degu, de azoknak a tartása jóval drágább, és sokkal macerásabb.


A patkány egyértelműen a legköltség hatákonyabb a szobarágcsálók közül, és a viselkedése neki a "legkutyásabb".


Itt utána tudsz nézni a többi rágcsálónak is, meg találsz pár jónevű patkány tenyésztőt. [link]


Bolti eleség állatot ne vegyél kezdőként. Beltenyésztett, rosszul tartott, beteges és vad is lehet. A megfelelő tartási infókhoz se jutsz hozzá, és még fizetsz is az állatkínzásért...

2012. aug. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
még abban segíthetnétek hogy milyen állatotok van, mennyibe kerül maga az állat és hogy havi szinten mennyi a fenntartása.....nem kell lehurrogni, hogy nézzél utána meg minden, de azzal is segítenétek, amúgy ma nézek szét és érdeklődök a kisállat kereskedésben
2012. aug. 7. 14:08
 8/17 anonim ***** válasza:
papagáj vagy cica ^^
2012. aug. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
"^^" ez mi?
2012. aug. 7. 20:39
 10/17 anonim ***** válasza:

a ^^ is egy szmájli, mint a :), a :D vagy az XD.

Egyébként én a tengerimalacokat ajánlom. Társas állat, tehát kettőt kell belőle legalább venni, de nagyon aranyosak ahogy együtt ugrálnak. Nekem is most 2 foltos kislány van. De igaz, hogy a patkány a legragaszkodóbb az összes állat között, ha kiengeded a ketrecből, követ téged, és sétáltathatod a válladon, stb.

A tengerimalac egy kicsit félősebb, de attól még szeretnivaló.

2012. aug. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!