Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Halywood tengerimalac táp...

Halywood tengerimalac táp miért nem jó?

Figyelt kérdés
Sok malacos aki minőségi táppal etet, azt mondja nem jó fajta, de miért is?

2012. aug. 7. 13:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Gondolom az összetétele miatt. Ha kevés benne a nyers rost,akkor az már nem a legjobb,vagy nincs benne elég vitamin,vagy nagyon hizlal stb. Ilyenek miatt lehet rossz egy táp.
2012. aug. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem találok infót a nyersrost, fehérje és zsírtartalmáról sem sajna.Mindíg csak azt írják róla, hogy nem megbízható márka, meghogy nem jó, de semmi konkrétumot hogy miért is.Csak táprudacskákból áll,semmi szotyi meg kukorivca stb nincs benne.Szóval ez rejtély.
2012. aug. 8. 07:48
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem pont hogy ajánlották, hogy az a legjobb az olcsóbbak közül, de én nyuszinak veszem.
2012. aug. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nyuszimnak nekem is ajánlották, de malacnak meg pont, hogy nem, ezért nem értem.
2012. aug. 8. 10:57
 5/14 anonim válasza:

én a Fressnapf-ba szoktam venni fit+fun tengerimalac eledelt 3kg 1 049 Ft, olcsó, és jó, szeretik a malacok, semmi panasz nincs rá!!

[link]

2012. aug. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

[link]


ez a link :)sorry

2012. aug. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A Fit+Fun eledel nem jó!!!Magvakból áll,ami nem tengerimalacnak való! Tápot kell venni,a Versele Laga Cavia sorozatból a Complete,Pro,Nature,Crispy a teljes értékű,malacnak való eledel! Jó még a Vitakraft Emotion sorozat is.
2012. aug. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen a Fit-Fun nem jó!!És egyéb magvas vacakok sem.Én is Versele Laga Proval, régebben Cripsyvel etettem, csak gondoltam megkérdezem, hogy a Hally miért nem jó, miközben az is granulátumos kaja.
2012. aug. 9. 07:30
 9/14 anonim válasza:

fit+fun tengerimalac eledel


Teljes értékű eledel tengerimalacok számára, extra C- vitaminnal - hozzáadott színezékek és tartósítószerek nélkül. Csak takarmányozási célra. Hűvös és száraz helyen tárolandó.


Összetevők: Gabonafélék, zöldség.


Beltartalmi értékek: nyersfehérje: 15,5%, nyersolajok és zsírok 2,9%, nyersrost 16,5%, nyershamu: 7,9%, kalcium 1,2%, foszfor 0,55%. Adalékok/kg: A- vitamin 14.600 NE, D3- vitamin 2.240 NE, E- viamin (alfa- tokoferolacetát) 40 mg, C- vitamin 290 mg, réz (réz-II-szulfát) 0,09 mg.


ITAKRAFT Emotion Balance - tengerimalac eledel 600g

Összetétel: zöldségszármazékok (30% fű, 8,7% lucerna), gabonafélék, gyümölcsök (4,3% alma), ásványi anyagok, olajok és zsírok, aloe vera.


Az áruk a fit+funnak 1kg=429, míg a másiké amit Ti mondtok 1,8kg=3010Ft


elhiszem, hogy valamivel jobb alapanyagokból állítják össze a másikat, de mondjuk ez el is várható tripla áron sőtt...

alapból nem magevők a malcok, szóval inkább zöldség gyümi széna az ami kiteszi a mindennapi kajcsiját, emellé kaphat egy kis "tápot" ami ha tetszik ha nem még a Ti csoda kajátoknál is magvakból is áll.. :D

ha van pénzed és belefér vedd neki horror áron a "márkásabbat" ha meg nincs akkor jó a Fit+fun, nem lesz tőle semmi baja, szeretik, és ennyi! (van benne kukorica,amire azt mondják, hogy az malacnak nemjó, nem is értem miért teszik akkor bele,hisz tengerimalac táp van ráírva, ennek ellenére is ajánlom, hisz a malac nem hülye, ami nem jó neki nem eszi meg, így a kukoricát mindig ott hagyják!

Üdv mindenkinek!

2012. aug. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nagyon elvittük a kérdést!!!Hallywoodról kérdeztem nem a fit fun tápról!Én megveszem neki 864FT-ért/1kg a Versele Laga Cavia Pro prémium tápot, 2 hónapra elég 2 malacnak.Nincs benne midenféle kukorica ami hízótáp, meg szotyi csak táprúd ami 19,5% rosttartalmú.Nehogy már olyan drága legyen!430Ft/hónapra jön ki.Pfff, marha drága.

Szóval a Hallywood a kérdés továbbra is köszönöm!

2012. aug. 10. 10:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!