Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyibe kerül egy tengeri...

Mennyibe kerül egy tengeri malac ketrec?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy tengerimalacot de nem tudom hogy használt vagy uj ketrecet vegyek és hol??

2012. aug. 7. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy 100*50-es ketreccel jársz a legjobban, kb. 10.000 Ft újonnan.

Használtan megúszhatod sokkal olcsóbban, nézz szét a hirdetős oldalakon!

Két malac érzi igazán jól magát, szerintem úgy tervezz!

2012. aug. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A jobb ketrecek több ezernél kezdődnek, inkább közelebb a tízezerhez. A komolyabbak több tízezerbe is kerülhetnek. Tessék, itt épp van egy eladó ketrec malaccal együtt: [link]


De ha ugyanitt beírod, hogy kisállat/hörcsög ketrec, akkor nagyon sok találatot kiad. Nincs a közeletekben kisállat kereskedés, ahova be tudnál menni szétnézni?

2012. aug. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ha boltba veszel akkor akár lehet 13.000 is,de ha használtat veszel akkor lehet hogy olcsóbb.de ahogy az előttem lévő mondta 2 malaccal jobban jársz.Sajna nekem nincs 2 csak 1 de én szeretnék mellé egy másikat,ja és figyelj 2 azonos neműt válassz!!ha csak nem akarsz piciket(2 lánnyal jól jársz):)
2012. aug. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kettőt szeretnék 2 lányt és öszi mindenkinek
2012. aug. 8. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!