Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A patkányom orrából néha...

A patkányom orrából néha pirosas váladék jön ki. de tényleg nagyon ritkán főleg mikor tüsszent egyet. Ez mi lehet?

Figyelt kérdés

#patkány #pirosas váladék
2012. aug. 8. 12:20
1 2
 11/17 anonim válasza:

Szia!

Mi újság a patival? Elmúlt a vérzés? Voltatok orvosnál?

Mert én is azt támogatnám, hogy orvosnak látni kéne, ha nincs baja, még pénzt sem fog kérni, csak kisállatból legyen vizsgája. De lehet már túl vagy rajta, mert látom nem mostani már a kérdés, ezért érdeklődöm.

2012. aug. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Szerencsére elmúlt neki még néha tüsszent de az is kezd elmúlni neki :)
2012. aug. 19. 12:10
 13/17 A kérdező kommentje:
ja nem,nem vittem dokihoz.Amúgy meg azért nem írtam mert Balatonon voltam :).Persze a patikámat is vittem.Ja és Muffinnak hívják :)
2012. aug. 19. 12:11
 14/17 anonim válasza:

Akkor jó, ha Muffinka jól van, örülök. Biztos jót tett neki a kirándulás :)

Az én patim is időszakosan csinálja, sajnos nem jöttem rá mire lehet allergiás esetleg, de néha ő is abbahagyja. De közérzetileg úgy tűnik jól van ő is.

2012. aug. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Igen ő rajta sem látszódott hogy beteg lenne.Azért sem vittem el dokihoz...gondoltam hogy amíg jól érzi magát addig minek elvinni.Teljesen eleven és életvidám volt.Persze még mindig az :) :D
2012. aug. 19. 16:23
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen !!!!NINCS!!!! hogy egy beteg állatot nem viszel el orvoshoz !! Ő nem tudja megmondani mije fáj, te nem vagy orvos, nem tudod kezelni!! Itt harcolsz az ellen, hogy orvoshoz kelljen vinni.. hát ha felelősséget vállaltál érte, anyagilag is vállald a felelősséget! Nem érdekel, ha nincs pénzed, nem kell Balatonra menni, és máris el lehet vinni a patkányt orvoshoz!! Minek az ilyennek állat aki az egyetlen elfogadható tanácsot megtagadja! Itt senki nem orvos! Platypus sok jó tanácsot ad, én is sokat kérdeztem és tanultam az ötleteiből.. de a betegségekkel nem illik játszani, orvoshoz kell menni. Meg ne próbáld még egyszer elbliccelni..
2012. szept. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Szia! elvitted azóta/akkor orvoshoz??
2013. márc. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!