Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen kisállatot ajánlanátok?...

Milyen kisállatot ajánlanátok? (részleteklennt)

Figyelt kérdés
Sziasztok!A kérdésem adott.(igazából egyedül hörcsögöt nem szeretnék,mert az már nagyon sok volt) Egy olyan kisállatot szeretnék akit lehet dögönyözni és olyan 20-25 ezer forintot az elején elég rá áldozni.Természetesen az ételt nem beleszámítva.Ebbe az árba a ketrec az állat/ok vannak benne.Szerintetek milyen kisállat lenne jó nekem?A felmerülő kérdésekre szívesen válaszolok!Előre is köszönöm!
2012. aug. 9. 16:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kutya? Macska? Ingyen is hozzá lehet férni. Vagy kisebbekre gondoltál?
2012. aug. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi!Kisebbekre gondoltam!Akiket ketrecben lehet tartani!
2012. aug. 9. 17:02
 3/15 anonim ***** válasza:
2 lány tengerimalac egy 100*50-es ketrecben.
2012. aug. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Vagy ugyanakkorában egy törpenyuszi.

Esetleg még csincsilla.

2012. aug. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Dögönyözni egyik állatot sem ajánlom, mert agyonnyomod szegényeket... simogatni, vakargatni jó a tengerimalac, törpenyúl. De igazából ez minden állatnál a személyiségétől függ, valamint hogy előtte hogyan tartották, volt-e minden nap kézben, a szülei emberszeretőek-e stb.

A kezdeti összeg, amit írtál, szinte minden állatnál itt körül van. Tengerimalac, degu, egérfélék, süni, csincsilla, nyuszi, mókus, patkány szokott kisállat lenni, erősen ajánlom, hogy nézd végig a tartásukat, és csak azután dönts.

2012. aug. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!Annyira nem kell analfabétának nézni :) Nyilván nem dögönyözném őket halálra..a dögönyözés egy kisállatnál nálam a kézbe vétel a simogatás az hogy néha nyomjak a fejükre egy puszit. :)
2012. aug. 9. 18:19
 7/15 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni,hogy panelban élünk!
2012. aug. 9. 18:19
 8/15 anonim ***** válasza:
Westie kutyust ajánlók! Tanitható (szobatistáság stb...) és nem nagy termetű. Igényei: sétáltatás,fürdetés,bunda megfésűlése, és nyáron meg kell nyírni a szőrét(profi embernek).
2012. aug. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Én a csíkos mókust ajánlom. Ha kiskorában elkezdik, meg lehet arra is tanítani, hogy szabadon mászkáljon a lakásban és hogy oda mennyen hozzád. csak vigyázz, hogy rá ne ülj :P
2012. aug. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Westie-s kutyám nem lehet,a macska nyálára allergiás vagyok..de mint írtam is kisebb állatkákra gondoltam!
2012. aug. 10. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!