Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Remeg a törpenyuszim! Fél...

Remeg a törpenyuszim! Fél vagy valami betegsége van?

Figyelt kérdés
A házunk földszintjén felújító munkálatok vannak,így elég nagy a zaj.A nyuszim a tetőtérben van szabadon az egyik szobában! Viszont ma egész nap gubbaszt a sarokban és remeg. Nem evett,a kezemből sem fogadja el a szénát.Nem pisilt és nem is bogyózott. 3x sikerült ma megitatnom,de nem hajlandó elmozdulni a sarokból!Már órák óta vége a munkálatoknak,csend van,de még mindig remeg és gubbaszt!Nagyon aggódok érte!Remélem nem beteg, "csak" fél.
2012. aug. 9. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Így a leírtak alapján szerintem nagyon félhet.Az én nyuszim akkor bújik be a sarokba,ha porszívózok.A nyuszik rosszul viselik az éles,erős zajokat,nem szabad velük kiabálni sem,könnyen megijednek.
2012. aug. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha emésztőrendszeri betegsége lenne,a vizet se fogadná el,ugye?
2012. aug. 9. 19:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Van rá esély,hogy megevett valamit véletlenül amit nem kellett volna,úgy értem megrágott valamit?Vagy adtatok neki olyasmit,amit még soha nem kapott?
2012. aug. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az a biztos, ha megmutatjátok egy állatorvosnak. lehet félelem, de lehet betegség is.
2012. aug. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem adtunk neki új ennivalót és semmit nem tudott megrágni sem,mert üres a szoba, csak a ketrece van ott...
2012. aug. 10. 01:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Na, megnyugodott azóta?
2012. aug. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Már evett,ivott,bogyózott...Már nem remeg,de még mindig fél kicsit...Remélem a hétvége folyamán megnyugszik :)
2012. aug. 10. 16:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Szegényke... Remélem, mát jobban van azóta.
2012. aug. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jelentem a picurom a régi! :) Újra igazi rosszcsont :)
2012. aug. 11. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!