Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Betegyem vagy ne?

Betegyem vagy ne?

Figyelt kérdés
Van egy tengerimalacom, tegnap kaptam, és állandóan a kis házában van. A kajáját fogja, és beviszi a házába. és azt mondták nekem, hogy ne rakjam be, mert akkor nem fog engem megszokni,és hogy majd a későbbiekben vegyek neki társat, mert így hogy egyedül van , jobban, és hamarabb fog megszelídülni!!!!!

2012. aug. 14. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nappalra vedd ki a házát,éjszakára tedd vissza. Néhány hétig igy csináld. És vegyél hozzá egy másik,vele azonos nemű malacot.
2012. aug. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha fél egyedül, és elveszed a házát is ahová bebújhat, szerintem nem lesz sokkal bátrabb.

Én egy vagány kismalacot vennék mellé, aki megmutatja neki, hogy nem akarod megenni. :)

2012. aug. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, de a szüleim most már nem engedik, hogy legyen neki társa, mert hogy büdösek, többet szarnak stb...

Hogyan vegyem rá őket? Ja aztán állandóan azt mondják hogy csak költekezni tudok meg hogy spórolhatnák bla bla bla

De 2 boldog kismalacért szerintem megéri!

Tehát hogyan vegyem rá őket?

2012. aug. 15. 07:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Sokszor említsd meg a szüleidnek,hogy kellene neki egy társ,mert társas lények..
2012. aug. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!