Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehetséges, hogy fél egyedül...

Lehetséges, hogy fél egyedül a görényem?

Figyelt kérdés

Már többször előfordult, hogy a görim álmából felriadt vinnyogva, néha halkabban néha hangosabban és utána idegesen nézelődött körbe mint aki meg volt ijedve. Szerintem rémálmai vannak. 13 hetes kisfiú, több mint egy hónapja velem van. Ébren semmi jelét nem mutatja annak hogy valami baja lenne. Játszik, rosszalkodik, futkározik. Hétvégén viszem orvoshoz oltásra akkor kivizsgáltatom, hogy tényleg nem-e valami betegség van a háttérben.

Igyekszem a legtöbbet foglalkozni vele, mikor fent van, de lehet hogy szüksége lenne egy társra. Szerintetek ha hoznék mellé még egy másik görit akkor elmúlnának a rossz álmai?



2012. aug. 14. 17:17
 1/6 LeGrady ***** válasza:
Nem tudom a társ segít-e, mert abban nincs tapasztalatom. A mi görink is hónapokig rosszul aludt, és majdnem egy évbe telt, amíg odáig jutott, hogy nem pattant ki az ágyból minden apró eseményre. Szóval a mi esetünkben a türelem segített.
2012. aug. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nálunk csak akkor van ilyen hirtelen ébredés, mikor véletlenül fejjel lefelé lógva kiesnek, a függőágyból.

Komolyra fordítva.Van neki valamilyen búvóládája, vagy valami belebújós függőágya, mert ez is lehet a nyugtalanság oka, valamint tehetsz be neki egy régi plüssállatot, azt had ölelgesse, hiányozhatnak az alomtestvérei.

2012. aug. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

9:56-os vagyok, nálunk így alszanak:)

[link]

2012. aug. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Sajnos az én görim teljes csendben is képes felriadni az éjszaka közepén. A frászt hozza rám ilyenkor, utána én se tudok már nyugodtan aludni, mert azt figyelem nincs-e valami baja.

Második: plüssök vannak bent nála meg egy lepedő ami alá el tud bújni, de raktam be neki bújóládát most már. Leginkább ő is a függőágyában szeret aludni, de az nem bebújós. Aranyosak a görijeid :) együtt vetted őket vagy később szokattad össze?

2012. aug. 16. 10:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Külön kerültek össze, kis korkülönbség van köztük 1 hónap, így gyorsan kb két nap alatt összeszoktak:)
2012. aug. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is míg kicsi volt ezt csinálta,majd kinövi.
2012. aug. 17. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!