Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan tehetem könnyebbé a...

Hogyan tehetem könnyebbé a nyuszimnak a nagyon-nagyon hosszú utat?

Figyelt kérdés

2012. aug. 15. 10:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milyen hosszú?
2012. aug. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Milyen hosszú, és mivel mentek? Ha autóval, akkor vedd ki a hordozóból ölbe. Buszon, vonaton ezt nem javaslom...
2012. aug. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Esetleg az itatóját erősítsd a hordozó dobozhoz, tegyél alá szénát. Nem biztos hogy jobb ha kiveszed, az nyuszi függő teljesen,és meleg is van.
2012. aug. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Ne vedd az õledbe mert kiugrik!A ketrecet ragd a hátsó nülésre !Figyelj arra hogy le ne essen!
2012. aug. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én írtam, hogy vegye ölbe. Amikor autóval utaztatjuk a nyuszit, ahogy beülünk, én mindig kiveszem a dobozából ölbe, nem ugrál sehova, csak erőteljesen befúrja a fejét az oldalam és a karom közé és kb meg se moccan egész úton. Csak néha kihúzza a fejét, közbenéz, hogy még mindig gáz van-e, aztán visszafúrja magát. :) De persze nyilván minden nyuszi másképp viselkedik ilyenkor
2012. aug. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is kiszedem az egyik nyuszimat, még buszon is, mert teljesen kikészül a dobozban, ki akar jönni. De a másik meg jobban érzi magát benne, mint ha kivenném.
2012. aug. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én buszon már csak azért se veszem ki, mert az emberek teljesen meghülyülnek tőle. "jaaajj, nézd, nyuszi" főleg a kisgyerekek, akik aztán rögtön még simogatni is akarják. Amikor szegény épp halálra van rémülve, nyilván az a vágya, hogy még idegenek is taperolják :)

Még ha csak a buszmegállóban állok is, akkor is sokszor van, hogy kiszúrják az emberek, mi van a dobozban, és odajönnek kérdezősködni, meg poénkodni azzal, hogy milyen finom pörkölt lenne belőle -.-"

2012. aug. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, bár egyelőre nem jutottam előrébb :) Amúgy Debrecentől Londonig tartó út... Kocsival. Szóval 2 nap kb.
2012. aug. 22. 21:32
 9/11 anonim ***** válasza:
én vinnék neki sok vizet mert hát nagyon meleg van meg nem tudom hogy van-e neki hámja vagy hogy gondoltad hogy majd pisilni fog, hámmal kitudod kicsit engedni hogy pisiljen meg útközben én kivenném egy párszor hogy nyujtózzon de tényleg az a lényeg hogy széna víz és a pisilés :)) ezt már te tudod hogy hogy tudod megoldani :)
2012. aug. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát egy 2 napos utazáson nem lehet végig hordozóban, úgyhogy a ketrec, házikó, víz, alom, széna, táp, jutalomfalatok adott. 99% hogy az utazás nagy részét a házikóban fogja tölteni, szépen elbújva, félve. Ha nagyon szelíd a nyuszid, lehet ölben is, és simogathatod az úton. Ennél többet nem nagyon tudsz tenni érte, próbáljatok mindig a kevésbé zötykölődő utakon menni...
2012. aug. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!