Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Dzsungáriai törpehörcsögnek...

Dzsungáriai törpehörcsögnek tegyek homokfürdőt?

Figyelt kérdés
2012. aug. 15. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Igen szerintem mindenképp tegyél be neki.700 forint 1,5 kiló az legalább egy évig elég.Szerintem megér ennyi pénzt az a látvány hogy édesen fürdik benne.Én egy befőttes üegbe raktam aminek a száját kartonnal fálig lezártam, hogy kevésbé rúja ki belőle.Ezt az üveget elfektettem a forgácson úgy hogy a lezárt rész alul legyen.Remélem érthető.Ha nem, írj és rakok fel képet!
2012. aug. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Azt elfelejtettem írni, hogy a szőre is fényesebb lesz tőle.


(Első voltam)

2012. aug. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, igen, értem hogy gondolod :). Jó megoldásnak hangzik. Még elkészítek egy emeletet a terráriumba, és az emeleten lesz a fürdő.
2012. aug. 15. 20:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem már több éve vannak dzsungijaim és egyszer sem raktam be neki. Szerintem megvannak nélküle. Bár egy próbát megér nálad is, szóval, ha akarod, rakhatsz be neki.
2012. aug. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!