Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögömnek nedves az orra...

A hörcsögömnek nedves az orra és sokat iszik, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Az egész orra és körülötte nedves,ettől olyan csúnyán áll ott a szőre. Nem is nagyon jön ki a kisházából és különösen sokat iszik. Mikor kijön akkor is olyan mintha részeges lenne. D: vajon mi lehet a baja? Nem néz ki túl jól, kiheverheti?

2012. aug. 15. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Jobb volna ha hozzáértő állatorvoshoz vinnéd! Az, hogy sokat iszik lehet a melegtől, de akár cukorbeteg is lehet, erre a hörcsögök hajlamosak. Ha erről van szó, diétás étrendet kell neki összeállítani, melyben nem, vagy csak kis mennyiségű cukor szerepel, tehát a gyümölcsök nagy része kilőve. A nedves orr egyértelműen betegségre utal, nem kizárt, hogy megfázott. Nem kapott esetleg mostanában huzatot?
2012. aug. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
elvittem az állatorvoshoz és ott is azt mondták,hogy megfázott. kapott inekciót meg gyógyszert is. szegény remélem rendbe fog jönni, most elég csúnyán néz ki. biztos huzatot kapott,erre nagy esély van mert mikor meleg volt próbáltam hűvösön tartani
2012. aug. 16. 19:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok.

Szurkolok nektek, és jobbulást kívánok. Mostantól kicsit jobban figyel a huzatra, esetleg amikor kinyitod az ablakot, takard le valamivel a ketrecet.

Sok sikert a felépüléshez!

2012. aug. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!