Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A ti nyulatok is ilyen?

A ti nyulatok is ilyen?

Figyelt kérdés

van egy 5hónapos törpenyulam.

Imádom, aranyos, de sokszor nagyon mérges vagyok rá.

Alapból bent tartom, van egy emeleten lévő fürdőszobánk, járólapos, és jó nagy, ott van bent a ketrece, és egész nap szabadon van, mondhatni az egész felső szinten, mivel nagyon nagy a kertünk és sok helyen kiszökhet pl a kapu alatt az utcára ügyelek rá ha kiviszem esténként, de tökre meghülyül, ali birom emgfogni, tészta tortúra...nagyon unom már, ma is alig birtam elkapni, hiába cslaogatom oda se jön, menekül előlem, pedig alapból idebent szeret, az ölembe alszik stb.

Meg idebent felugrik az ágyra meg minden :v mit tegyek, miért ilyen ? kint mindenhova elbujik mintha bántanám, össze vissza megy, azzal telik el egy fél óra h keresem utána meg 1óra h meg akarom fogni


2012. aug. 16. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért ilyen,mert nyúl és nem kutya.
2012. aug. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A nyulak ilyenek. Ezért találták ki a nyuszipórázt.
2012. aug. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem unatkozol, de hiába, akkor is csak nyuszika!
2012. aug. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
van neki hám..de kibujik belőle
2012. aug. 16. 19:20
 5/8 anonim ***** válasza:
szorosabbra kell húzni
2012. aug. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
vagy ne vidd ki, mert egyszer simán elszökhet így, és meg se találod
2012. aug. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A nyuszi nagyon sok türelmet igényel, nem olyan mint egy kutya aki mindig szót fogad. Volt egy nyuszim aki tiszta harcos féle volt, mindig morgott rám. Nagyon sok időbe telt ameddigre morgás nélkül meg tudtam simogatni, aztán felvenni végül kivenni a ketrecből úgy, hogy ne rontson nekem. Szép lassan kezdett bennem megbízni, mert látta, hogy nem vagyok ideges, nem bántom ha rossz csak annyit mondtam ha rosszat csinált "nem nyuszi, nem neked való"! Ma olyan nekem mint egy szőrös szeretetgömb. Már csak estére megy a ketrecébe és nagyon sokat van velem a szobámban, ha elmegyek mindig követ, engedi,hogy babusgassam és sokszor úgy találom, hogy az ágyamban húzza a lóbőrt. Igazi cica lett belőle, nem rúg, nem csinál semmit. A kertben is mellettem marad, néha elindul felfedezőútra de aztán visszatalál. Viszont a vendégekre ugyanúgy reagál mint annak idején rám. Sok sikert a nyuszi szelídítésre, egy tipp: a kertben egyenlőre tartsd nyuszipórázon, húzd erősre, persze úgy, hogy az állat se fulladjon meg! Idővel ha türelmes vagy, meglesz a gyümölcse! ;)
2012. aug. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én emeletes házban lakom a nyusziaimmal és én is kiszoktam őket vinni de csak nyuszi hámmal! Nekem is mindig megbolondul az egyik még úgy is, hogy hám van rajta! Végül is nem tudom de szerintem azért csinálják ezt mert az a természetes élőhelyük,és hogyha valamelyik nyuszinak tényleg olyan a természete hogy szeret felfedezni és vadóc akkor lehet hogy ez már nem is akkora baj :))!
2012. aug. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!