Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kinek van megunt állatkája?

Kinek van megunt állatkája?

Figyelt kérdés
Én szívesen befogadnám!

2012. aug. 18. 08:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ez tényleg így van,ahogy irod akkor van nem kevés olyan állat aki gazdit keres. Pl. vadászgörények,kutyák,macskák...Ha tudsz segíteni akkor tudod hol kell ilyet keresni!
2012. aug. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Keresgéltem a neten is, de nem igazán találtam semmit.
2012. aug. 18. 12:51
 3/7 anonim ***** válasza:

A Noé állatotthonban nézd meg, nem csak kutyák és macskák vannak.

Írhatsz neki is:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kisemlosok__3317282-v..

A Vaterán is szoktak lenni ingyen/olcsón elvihető állatkák, sokszor felszereléssel együtt.

2012. aug. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnos túl sok mindenkinek...

[link]

2012. aug. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj el egy menhelyre :)
2012. aug. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kérdésedből úgy érzem ingyen kisállatot keresel. Ezzel az a baj hogy az emberek nagy része a megunt állatkát sem akarja ingyen odaadni. Ennek több oka is van. Ha nem bánod hogy fizetnek kell érte akkor ott van rengeteg menhely, ahogy a többiek is írták, plusz nagyon sok olcsó kisállatot hirdetnek, van ahol csak az oltás árát stb kell kifizeni. A menhelyeken is csak azt kérik el.
2012. aug. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2012. aug. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!