Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A höriket hova teszik, ha a...

A höriket hova teszik, ha a tisztítják a ketrecét? Szeretnék hörit, nem biztos hogy lesz, de érdekelne a válasz.

Figyelt kérdés

#hörcsög #kisemlős #ketrec tisztítás
2012. aug. 19. 13:24
1 2
 1/13 anonim válasza:
én egy cipősdobozba tettem ki amíg volt :)
2012. aug. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én azt hittem kirágják magukat belőle.:D
2012. aug. 19. 14:11
 3/13 anonim válasza:
annyi idő alatt amíg kipucolod nem fogja kivéve ha valami agresszívebb hörid lesz :D az enyém mondjuk vagy evett vagy aludt nem sok vizet zavart :D
2012. aug. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én egy ötliteres befőttes üvegbe tettem, az aljára meg szórtam forgácsot.
2012. aug. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%
Én vettem műanyag szállítóboxot, de végül is mindegy, csak ne tudjon kimászni belőle. Az előző hörimet virágkaspóba tettem :)
2012. aug. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

hát általában abba a dobozba szoktam tenni amiben KAPTAM.

de erre megfelel egy dunsztus üveg is aminek ki van lyukaszgatva a teteje.(az o.társam rakbe a dunsztusüvegbe faforgácsot is neki)

2012. aug. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
36%
Én amíg takarítom,beleteszem a hörcsög gömbbe,addig is szórakozik míg takarítom.
2012. aug. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Én is egy kis kartondobozba teszem amíg a ketrecet takarítom. Addig míg pucolod nem rágja szét.
2012. aug. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én egy lekerekített élű műanyag lavórba szoktam tenni, abból nem mászik ki :)
2012. aug. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hörcsöggömböt ne is vegyél neki, ha lesz egyáltalán, mert ÁLLATKÍNZÁS!!! A höri szalad-szalad benne, mert ki akar jönni. Ahogy pedig fut, egyre csak gyorsul benne, a végül nem tudja majd irányítani és nekimegy mindennek. Ő meg közben csak rázkódik benne, így akár komolyabban meg is ütheti magát, ha nekimegy valaminek. Ne vegyél neki, ha szereted az állatokat!


A kérdésedre válaszolva pedig én egy 5 l-es befőttesüvegbe szoktam tenni őket, az aljára pedig szórok 3-4 cm forgácsot. Hörcsögszállítót szerintem tök felesleges venni, mert drága és kicsi. Ráadásul egy befőttes üveg is megfelel ugyanerre a célra. Én cipős dobozba nem merem beletenni az enyéimet, nehogy kirágják magukat belőle, amíg takarítom a terráriumukat.

2012. aug. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!