Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen rágcsálót ajánlasz egy...

Milyen rágcsálót ajánlasz egy kezdő állattartó számára? (eddig csak hörcsögöm és futóegerem volt ilyen téren, mert halaim és papagájom még most is van )

Figyelt kérdés
2012. aug. 19. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha van/volt már 4 féle állatod, akkor már nem számítasz kezdőnek. ( inkább haladó ;) ) Bármilyen állatot tarthatsz, aminek tudod teljesíteni az igényeit, csak utána kell olvasni.
2012. aug. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
oké , köszi ! :)
2012. aug. 20. 07:06
 3/5 anonim ***** válasza:
tengerimalac
2012. aug. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
tengerimalac, degu,csincsilla,csíkos mókus
2012. aug. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem se számítasz kezdőnek ;)

Én a lógófülű kosorrú törpenyuszit ajánlom :D

Nekem is az van és olyan bújósak imádnak aludni az ágyamon és szinte amikor ki vannak engedve a lakásban mindig követnek. :D Sajnos nem rég elpusztul az egyik de a fiú még él és neki "hozz majd karácsonyra egy kislányt a Jézuska" :D

Szerintem kis imádni való lények és nem is nehéz tartani őket :D ha van valami kérdésed ebben a fajta nyuszis témában csak írj :D de ha nembaj leírom mik kellenek neki:


-Ketrec

-Etető,Itató

-Faforgács vagy fapellet

-Faág fogkoptatásra

-Széna

-Nyuszitáp

-Házikó (de nem létfontosságú :D)

azt hiszem nagy vonalban ennyi de lehet kihagytam valamit

2012. dec. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!