Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miértnem eszik a nyuszim szénát?

Miértnem eszik a nyuszim szénát?

Figyelt kérdés
Tegnap hoztuk haza, 8 hetesek és még nincs ketrecük elvan kerítve nekik egy sarok és annak az egyik sarkában van a széna. De nem eszik. Friss füvet azonban annál inkább. Olvastam h nagyon fontos számukra a széna, de mégsem eszik:S Megsem kóstolják. Miért van ez? És mit lehet tenni?

2012. aug. 19. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Mennyi tápot adsz nekik? Napi 2x 2 kis kávéskanálnyi kell.

Illetve nézd meg, hogy jók-e a fogaik.

2012. aug. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát egy kicsit többet adtam nekik mert semmi mást nem ettek:D De akkor mostmár figyelni fogok és meglesem a fogaikat. Köszönöm:)
2012. aug. 19. 19:48
 3/8 anonim ***** válasza:

A frissből mennyit kapnak?

Egyébként az én nyulam válogatós.Nem eszi meg ám akármelyik szénát.:) Van egy kedvence abból nagyon sokat zabál,de ha más félét hozok neki alig nyúl hozzá.

Ezt is ki kell tapasztalni,hogy melyik jön be nekik a legjobban.

2012. aug. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sokkal inkább lucernát kell nekik adni, nem szénát!
2012. aug. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A széna a legjobb és leghatásosabb fogkoptató,ezért azt kell nekik a legjobban. Jó a széna? Milyen márkájú? Tápból egy kevés kell naponta,zöldség-gyümölcs semmi,3 hós koráig!
2012. aug. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazábol nem tudom milyen minőségű a széna. Winston az jo? Németországban vagyok most és itt a közelben csak ez volt. A táp is Winston.
2012. aug. 19. 20:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem dohos, meg nem penészes, akkor mehet. :) Én mindig beleszagolok: az illatán érződik, hogy jó, vagy rossz.
2012. aug. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ZMHase válasza:
sokféle széna van !lehet hogy ez pont nem izlik neki az egyém is csinált már ilyet!
2012. aug. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!