Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen gyakran takarítjátok a...

Milyen gyakran takarítjátok a nyuszitok ketrecét és az miből áll?

Figyelt kérdés

Én 3-4 naponta szoktam, olyankor kipucolom a wc-jét, összesöpröm a kiszóródott szénát és bogyót, meg kiporszívózom a szőnyegét, amin alszik. Időnként még ecetes ronggyal ki is törlöm a ketrec alját.


Azért merült fel bennem ez a kérdés, mert többször olvastam már olyan válaszokat az oldalon, hogy van, aki naponta takarítja, vagy naponta kétszer. Sőt, olyat is olvastam már, aki mindig almot cserél, amint meglát pár bogyót a wc-ben. Ők túlozzák el a dolgot vagy én takarítom túl ritkán??

Egyébként nincs kosz, nem büdös meg semmi.



2012. aug. 20. 08:40
 1/10 anonim ***** válasza:
én naponta takaritom a wc-jét.. hát nem tudom hogy te hogy csinálod hogy nincs szaga 3-4 nap után mert én a második nap nem tudok mellette meglenni nem lehet hogy nem pisil eleget .. magát a ketrecet hetente szoktam takaritani mert ott csak a széna van meg a széthordott forgács .. gondolom pelletet használ mert az jobban megköti a szagot de én akkor is max 2naponta cserélném a nyuszinak se jü szerintem ha a pisijébe tapicskol ..
2012. aug. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
pelletet használok, és ivartalanítva van a nyuszim, nem büdös a pisije
2012. aug. 20. 09:24
 3/10 anonim ***** válasza:
A WC-jét naponta, főleg ebben a melegben, az almot 3-4 naponta, minden másodiknál (hét végén) a ketrec is kap egy ecetes lemosást, meg a nyúl egy lábmosást!
2012. aug. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én a wcjét 2naponta.Magát a ketrecet pedig kétszer söpröm ki egy nap,mert egyrészt szétszórja a szénát,de ez még a kisebb gond,mert a ketrecbe össze-vissza bogyózik.Így pedig muszáj kisöpörni,nem akarom,hogy bogyók közt feküdjön.
2012. aug. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szilya én aWC-jüket napi kétszer takarítom!A ketrecet meg 3 naponta nekem ez beválik bár nekem most 4 nyuszim van 2 ketrecbe és ők többet pisilnek mint 1! :))
2012. aug. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
2 nyuszi után meg is értem az ilyen gyakori takarítást :) 1 azért nem olyan vészes
2012. aug. 20. 18:11
 7/10 anonim ***** válasza:
Én heti 1x takarítom ki, ivartalanított nyuszim van és pelletet használok. Szaga egyáltalán nincs, gyakorlatilag csak a bogyók miatt kell(ene) így is kicserélni az almot.
2012. aug. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én minden nap kitakarítom a ketrecet és almot cserélek. Nagyjából úgy, hogy kiveszem az almot, elmosom a ketrecet és teszek friss almot.
2012. aug. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nincs ketrece, szabadon van , wc-jét napi kétszer vagy háromszor ez attól függ inkább mennyit pisil/bogyózik.
2012. aug. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Az attól függ, hogy mennyi forgács van az alomtálában és mennyi "anyag" van benne. de általában naponta.
2012. aug. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!