Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Micsináljak a törpenyulammal?...

Micsináljak a törpenyulammal? (lent)

Figyelt kérdés
ketrecbenben van és nem nagyon szoktam kiengedni,még kicsi, 2-3 naponta takaritjuk a ketrecét,sima szénát rakok alá de sokat megeszik belőle és félreturja és összevissza tele van nyúlkakival és elég büdös van tőle.mitcsináljak ellene?és hova engedjem ki mer sajnos tele van résekkel stb-kel a szobám és nem nagyon merem kiengedni nehogy elbujjon me szétszedjen valamit.micsináljak?

2012. aug. 20. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Tegyél be neki "wc"t. [link]

Én ilyet használok.A bogyókat pedig dobáld bele,próbáld szobatisztaságra szoktatni.Szénát szénatartóba tedd,alá ne tegyél.Én almot(fapellet) csak a wcbe teszek,maga a ketrec többi része üres,nem almozom.

Szobádat nem tudod valahogy nyúlbiztossá tenni?Elbarikádozni a réseket valamivel?Bár ezt te tudod,hogy milyen,én nem tudom így elképzelni,hogy hogy nézhet ki.:)

Ha nem tudod megoldani,akkor engedd ki ott,ahol biztonságos.Pl folyosó?

2012. aug. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Itt egy cikk a szobatisztaságról:

[link]

2012. aug. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

okés mindenképp megprobálom,hát aránylag megprobálam elzárni a réseket de szekrény mögé ilyesmi helyre bújik azér vigyázok rá:)

2012. aug. 20. 13:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Előszoba? Mi ott szoktuk kiengedni.
2012. aug. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyúlbiztosra kell csinálni a szobát. Nekünk sem volt 5 perc, minden kábelt eldugni és minden kis rést betömni, de megéri, mert a nyuszi egész nap kint lehet :)
2012. aug. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!