Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Anyunak milyen kifogásai...

Anyunak milyen kifogásai lehetnek egy törpenyúl ellen, és ezekre mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Panelban lakunk, és egy törpenyuszit szeretnék tartani. Apu engedné mert szeretni őket, a baj anyuval van... anyu is aranyosnak tartja őket, és szereti is, de ha megkérdezném, biztosan lenne kifogása és ezekre jó lenne felkészülni.

Köszi a segítséget :D


2012. aug. 20. 22:01
 1/9 anonim válasza:
Egy olyan állattal rengeteget kel foglalkozni, és be szokott piszkolni.. szerintem ennyi.
2012. aug. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A tartása és az oltásai sem 2 ft, de megoldható:)
2012. aug. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szereti megrágni a vezetékeket.

Nálunk ilyen szempontból mondjuk legalább békén hagyja a bútorokat... és inkább a körmeit élesíti rajtuk. :D

Ezenkívül az egész világ az ő vécéje. Elvileg ugyan szobatisztaságra lehet nevelni, de ha nem sikerül akkor minden kiengedése után (naponta azért legalább két alkalommal) lehet felmosni.

2012. aug. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Inkább gondolkodj tengerimalacba!
2012. aug. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
az, hogy szaga azért van a kakijának :D, de ennyi erővel mindenre nemet mondana, de egy próbát megér :))
2012. aug. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
a tengerimalac meg a hörcsög meg az ilyen rágcsálók tabuk, mert anyuék utálják őket, a nyuszikat szeretik de azt hogy engedik-e nem tudom....
2012. aug. 20. 23:56
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha Anyud drágának találja a tartását, nem szeretné, ha a lába alatt ugrálna, túl nagy hely kell a nyuszinak, akkor szerintem kezdj el nézegetni patkányos oldalakat.

A patkány etetése, ketrece olcsó, az ágyadon is elbogarászik, nem kell oltani, ugyanolyan okos, és kedves mint a nyuszi, egyszóval a világon a legpraktikusabb háziállat, bárki beláthatja, és az én anyum annyira iszonyodik tőlük, hogy bármilyen más állat beszerzésében segít, ha meghallja, hogy patkányra vágyok. :D

2012. aug. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
esetleg papagáj? vagy valami más madár?
2012. aug. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy a kutyát sétáltatni kell, de minden egyéb mellette szól. Sokat kell a nyuszival is foglalkozni, rá kell figyelni, mert mindent összerág. Kikezdi a parkettát, a szegőlécet, a bútorlábat, mindenféle vezetéket. Nem kommunikál, nem igazán lehet szobatisztaságra tanítani,

DE

aranyos, símogatható, tele van élettel.

Nekem is van kettő, ezért amit leírtam az igaz, ha már megvan nem válnék meg tőle, de másikat nem vennék.

Szép napot

2012. dec. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!