Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek csíkos mókust...

Szerintetek csíkos mókust lehet venni macska mellé?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy csíkos mókust, de hallottam hogy macska mellé nem lehet. Az én esetem azért is más, mert úgy lenne hogy a ketrec hátoldalán a falam lenne, a másik két oldalán pedig egy-egy szekrény. csak az eleje és a teteje nem lenne úgymond védtelen, de valahonnan levegőt is kell kapnia..

Amikor kiengedném a szobámba akkor, természetesen becsuknám az ajtót, hogy a cicám ne férjen hozzá. És a ketrec lenne olyan sűrűn kockázott, hogy ne férjen be a mancsa.. viszont az is lehetséges, hogy ha két lábra állna akkor az első két mancsát pont rátudná tenni a ketrecre (csak az első kettőt, mert nem a földön lenne, még az is lehet hogy nem érné el) na és akkor ha mondjuk egyszer csak hirtelen felteszi a két mancsát akkor annyira megtudná ijeszteni, hogy félelemben tartsa? mert azt meg nem szeretném, hogy ilyen depis legyen szegényke. :(



2012. aug. 21. 13:59
1 2
 11/13 Reptoid Réka válasza:
csak pöttyöset.
2012. aug. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

#10

Köszönöm a választ! Esetleg csincsillát sem szabad együtt tartani macskával?

2012. aug. 25. 17:34
 13/13 anonim válasza:
Csinit lehet bár ha kifognál egy félősebbet ott se biztos hogy jó lenne nekik.
2013. jan. 2. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!