Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Angliában mennyire "menő"...

Angliában mennyire "menő" vadászgörényt tartani?

Figyelt kérdés

2012. aug. 22. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:
57%

azt nem nagyon tudom hogy mennyire "menő".de azért akarsz tartani hogy menőzhess vele?

ha panelban,albérletben éltek akkor kérjetek engedélyt a tulajtól akár papiros szerződésben is.

2012. aug. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem azért akarok tartani, hogy menőzhessek vele, csak érdekel, hogy mennyire tudnék bevásárolni neki. Mert gondolom, ha nem egy gyakori kiskedvenc, akkkor nincs minden utcasarkon lehetőség akár még csak eledelt, vagy más alapvető dolgokat venni.
2012. aug. 22. 10:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Aki akar tartani az megoldja, a dolgot, mert itthon, pl vidéken sem egyszerű beszerezni nekik a cucokat, de hát az internet korában semmi sem lehetetlen.Egyébként szerintem odakint sokkal több, és jobb cuccot lehet kapni nekik mint itthon.
2012. aug. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

első vagyok

de ha nem tudsz beszerezni a környéketeken semmit próbálkozzatok távolabb.ha negyon kell az az állat akkor szerintem sokmindenre képesek vagyunk.pl unokatesómék Sopronból elmentek Szegedre egy Perzsacicáért.

2012. aug. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Képzeld, létezik internet.

Sokkal több, jobb, és olcsóbb cucc van ott kint, mint itt, Mo-n.

Ha panelban laktok, kötelező engedélyt kérni a tulajtól, mert ha nem, beperelhet titeket, vagy ha bérlitek, ki is költöztethet...

De én nem ajánlanám senkinek a görényt, mert az exemnek volt egy, és az állandóan megharapott. Amikor bulit tartottunk, mindig elbújt, és éjjel kereshettük.


Nagyon vad, nem szelídül meg annyira mint egy cicus. Retteneteset tud harapni. Úgyhogy gondold meg.

2012. aug. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Az engedély meglesz, mert ugyanabban a lakásban voltak eddig is, de azért természetesen megkérdezzük.


És, mivel -mint láthatod, használom az internetet, tudom, hogy létezik, de képzeld el, nem mindenki szeret interneten vásárolni.

2012. aug. 23. 17:04
 7/8 anonim ***** válasza:

Ott gyakoribb a göri tartás mint itt M.O-n,sokkal több cuccot lehet nekik venni,én már rendeltem is onnan nekik.

5-ös:azért ne mondj ilyen hülyeségeket,meg tud annyira szelidülni,mint egy macska,nem vad állatról van szó!érdekes,az enyémek soha senkit nem haraptak,se engem,se másokat,megnevelni tudni kell.

2012. aug. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Itt mar mindenfele allatot tartanak..A nagy kutyaknak kinzas az udvar nelkul...De am vannak kisallat boltok ahol be tudsz neki vasarolni.
2012. aug. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!