Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A patkányom ellopott egy...

A patkányom ellopott egy darab Raffaellot, lehet tőle baja?

Figyelt kérdés
Most találtam meg a zacsit a ketrecben, gondolom megette az egészet... rossz ez neki vagy nem? Mandula, kókusz, meg franc tudja mi van benne...

2012. aug. 23. 01:35
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem semmi baja nem lesz. Ha mégis akkor gyere és fogjál magadnak másikat, mert nálunk annyi van, hogy öröm nézni és csak megzabálnak mindent. (kutyatáp.kukorica,búza,zab)
2012. aug. 23. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te! A patkány még a radioaktív sugárzástól is csak hízik! XD Gondolod, hogy egy csokitól kinyúvad? Mi már rég nem leszünk a Földön, de a patkányok itt lesznek. Nem sok dolog árt nekik.
2012. aug. 23. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azért jót nem tehetett neki, de ha nem veszel észre rajta semmi furcsát, akkor minden rendben van.
2012. aug. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Platypus ***** válasza:
Egy darabtól semmi baja nem lesz. A patkányok hajlamosak elhízni, ezért nem szabad nekik édességet adni.
2012. aug. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ugyan már, semmi!


Hízás miatt ne adj neki, de egy szemtől, amit ellopott, semmi nem lesz.

2012. aug. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Semmi baja sem lesz a Raffaellotól, de ne adj neki édességet és legalább egy jót evett.Amúgy,hogy lopta el a Raffaellót, a ketrece mellett volt?
2012. aug. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a patkányok nagyon szívósak.szívósabbak mint egy ember.amíg a kukások az utcán meghalnak addig a patkányok az utcán megélnek.

de ne adj neki mert elhízik de legalább jól esett neki az a finomság.amúgy semmi baja nem lesz tőle.

2012. okt. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!