Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan vegyem rá anyukámat,...

Hogyan vegyem rá anyukámat, hogy vegyen tengerimalacot?

Figyelt kérdés
Már régóta szeretnék tengerimalacokat tartani,de anyukám nem engedi.Azt mondja,hogy büdös és nem lakásba kéne tartani.Mit tegyek???

2012. aug. 23. 13:22
 1/8 anonim válasza:

hát, az igaz hogy kicsit büdösek, de ha tisztán tartod akkor nem.

és ha anyukád nem engedi akkor beletörődsz.

2012. aug. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

látom akkor nem csak az én anyukám nem engedi a kisállatokat..én törpesünt szeretnék de nem engedi..én SAJÁT pénzemből nevelném,gondoznám,szóval anyuéknak nem kéne belefizetni..:) :/ de semmi,nem engedi :S nem akarom feladni vagy beletörődni ahogy az első mondja mert ha feladom akkor azt nem is akartam igazán,én evvel érvelek..a terrárium már megvan,csak linóleumot kell bele venni valahonnan :) szóval aki tud nekem is segíthet hogy én hogy vegyem rá anyut..MEG a kérdezőnek is segítsetek! vagy ha normális választ ad neki az már nekem is nagyon sokat segít!! már aranyos képeket és vicces videókat is mutattam sünikről, néha 1,2 kis esélyt látod,de nemhinném! kérdező : ha az én válaszomba találsz valami hasznosat akkor felhasználhatod :DD hátha neked sikerül!

sok szerencsét

13/L

2012. aug. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

mond meg neki hogy nem büdösek.akár neki nem is kell látnia.de ha mondjuk beleegyezik és kapsz egyet de azt mondja hogy tartsd távol tőle akkor azért egyszer mutasd meg neki hogy milyen aranyos állat is ő valójában.

de ha tisztán tartod a helyét akkor nem olyan büdi

2012. aug. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Biztos, hogy t.m. akarsz?

Vagy semmit sem enged?

Valahogy csak rá tudod venni!

DE SEMMIKÉP NE ADD FEL!!!

Maradhatnál a KISEMLŐSÖK körben. Egér,pati NEM, de monjuk

NYÚL!!!!

:D Na csá!!!

2012. aug. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Elmondom a történetem. Akartam egy aranyhörcsögöt, napokig zaklattam,hogy lehessen, beleegyezett. Meggyőztem,hogy magányos az a hörcsög, vettünk még1-et. Aztán mikor sajnálatos módon meghaltak,rávettem hogy legyenek haljaim, mondtam neki,hogy majd tisztítom én, persze itt is napokig zaklattam :) engedékeny az anyukám :$XD
2012. aug. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:D

2. válaszoló:én is mutattam neki ilyen videókat, az egy kicsit segített,de még mindig nem akar venni!:(

2012. aug. 26. 15:45
 7/8 A kérdező kommentje:

4.válaszoló:igen tengerimalacot szeretnék,de nem nagyon engedi.:(

Még egyszer köszi a válaszokat!!!:D

2012. aug. 26. 15:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 4 évig kellett zaklatnom az anyámat, hogy lehessen valami kis állatom. De végül beleegyezett. Úgyhogy te se add fel!
2012. szept. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!