Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen kisemlősöket tudnátok...

Milyen kisemlősöket tudnátok ajánlani, macska mellé? Nyilván nem engedném őket egymás közelébe. A tesóm allergiás a nyuszira, szóval az eleve kiesik.

Figyelt kérdés

2012. aug. 23. 20:14
 1/5 anonim válasza:

Csak zárt helyen tarthatót, mert játékból is levadássza. És úgy, hogy ne tudjon hozzáférni (nagyon elszántak ám)

Egér, hörcsög terráriumban, eltolható tetővel.

2012. aug. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, én is egeret terveztem, csak nem voltam benne biztos, hogy okos dolog-e. És köszi a választ! :)
2012. aug. 23. 20:24
 3/5 anonim ***** válasza:

zárt helyen:egér,hörcsög.

de ha van rá keret akkor görény.azt ha kicsi(a mcseknak nem muszály kicsinek lenni)összeszoktathatod a macskával.

2012. aug. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hú, vadászgörényt nagyon szeretnék, már felmerült akkor is amikor a macskát szereztük be, de mivel még nem volt és nem is nagyon tudom mi hogy van vele, nem nagyon merem bevállalni rögtön macska mellé :)
2012. aug. 23. 21:57
 5/5 anonim ***** válasza:
ha kezdő kis állat tartó vagy:akkor NEM ajánlom a görényt.meg ha a macskád fiatal vagy már elégé öreg akkor meg is ölheti.de tengeri malacot,hörcsögöt,egeret tudok ajánlani a kezdő vagy.ha már van tapasztalatod esetleg törpesün
2012. aug. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!