Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért veszekszenek a dzsungári...

Miért veszekszenek a dzsungáriai törpehörik (fiú és lány ) egyre többet veszekszenek.. mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2008. máj. 12. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak a párzási időszakban tűrik meg egymást, amúgy egyedül élnek. Az enyémek is veszekedtek, el kellett őket különíteni. Képesek egymást úgy megsebesíteni, hogy belepusztulhatnak.
2008. máj. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Az elöttem szoloval nem értek egyett nekem is van dzsungim és teljesen el vannak egymás mellett ugy hogy egy pár, nem bántják egymást. Még akkor sem ha picik vannak.
2008. máj. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekes!! Ugylátszik hogy a höri jellemétől függ, mert az én nőstényem mindig bántotta a hímet! Amikor szült akkor meg mégjobban!!! Sőt azt olvastam hogy nem szabad hímet és nőstényt együtt tartani mert csak párzási időszakban fogadja el a nőstény a hímet, a hím meg megunja a nőstényt!!!
2008. júl. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem úgyanígy volt aztán egyik délután kiakartam vanni őket és az egyik kinyírta a másikat. Szegény kis Andrásom... :'(
2009. márc. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!