Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért gubbaszt a nyuszim? Help!

Miért gubbaszt a nyuszim? Help!

Figyelt kérdés
A 9 hetes nyuszim egész nap gubbasztott, illetve próbált kiszökni,de mikor épp nem szökni próbált csak ült a wc-jén és gubbasztott. Most nem rég kiengedtem és a másik nyuszival ellentétben aki mindent élénken körbe szaglászott, csak leült egy helyre és gubbasztott és ugy láttam mintha csikorgatná a fogát, nem hallottam, de láttam hogy mozgott a szája meg éreztem a buksiján hogy a fogai csikordulnak. Ha megsimogattam arrébb ment és ott feküdt le. Mi baja lehet? Beteg egyáltalán? Legközelebb csak hétfőn tudom elvinni állatorvoshoz. Mit tehetnék addig? Egyébként eszik iszik.

2012. aug. 25. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ügyeletre nem tudod elvinni? Vagy felhívhatnál holnap reggel egy nyuszis állatorvost. De az is lehet, hogy csak a nagy melegtől ilyen. Majd írd meg, hogy mi lett vele:).
2012. aug. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy Németországban vagyok és nem igazán tudom, hogy itt hol van állatorvos, egy hete van itt a nyuszi és én meg 3 hete Németországban, nem tapasztaltam még ki, de gyanítom itt sincs nyitva vasárnap egy orvos sem:S Szóval leghamarabb csak hétfőn tudnám, de most megint érdeklődő lett. Itt egyébként nincs meleg.
2012. aug. 25. 22:29
 3/4 anonim ***** válasza:
hogy van a nyuszi?
2012. aug. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sajnos elpusztult rá egy pár napra :(
2013. jún. 25. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!