Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyuszim elég gyakran meghara...

A nyuszim elég gyakran megharap. Sokszor véresre, és nem értem az okát. Beleugrik az ölembe, nyalogat és van, hogy hozzá sem érek és csak úgy megharap. Miért lehet ez? A nyuszim nőstény és 3 hónapos kosorrú.

Figyelt kérdés

2012. aug. 26. 23:02
 1/5 anonim válasza:
Nekünk törpenyulunk volt, sajnos már nem él, pontosabban tesómé volt, de én is gyakran simogattam meg foglalkoztam vele, bak volt, de szintén mindig nekem támadt, volt, hogy tiszta erőből nekiment a kezemnek és csúnyán megharapott, különösebb ok nélkül. Sosem néztem volna ki ilyet egy nyusziból, elég nagy erő volt benne. Akkor azt mondtam, talán, mert egyedül tartottuk és nem volt ivartalanítva, meg nem volt másik nyúl a közelében, azért agresszív, aztán végül nem derült ki, miért is volt ilyen.
2012. aug. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szoktad racson at etetni? Mert ha igen, akkor kajanak nezi a kezed!
2012. aug. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem soha nem etetem úgy, mindig a tányérjába kap enni.
2012. aug. 28. 20:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nyomd le a fejét és a vállát a földre, nem erősen, ne fájjon neki és csak akkor engedd el, ha lenyugszik.
2012. aug. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm.
2012. aug. 30. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!