Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy vegyem rá anyukámat hogy...

Hogy vegyem rá anyukámat hogy ivartalanítsuk és benti kedven legyen a görényünkből?

Figyelt kérdés

2012. aug. 27. 17:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ha azért nem engedi, hogy bent tartsd, mert büdös, akkor ivartalaníttasd a saját pénzedből. Azt igazán nem akadályozhatja meg, és utána saját maga tapasztalhatja, hogy már nem büdös.

Ha viszont nincs hely bent a ketrecének, akkor tényleg kint kéne maradnia.

2012. aug. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
de sajnos kint nem tudom vele játszani mert a kertben én el nem engedem mert nem macska biztos nem jön vissza
2012. aug. 27. 17:44
 3/15 A kérdező kommentje:
És bocs benti kedvenc*
2012. aug. 27. 17:44
 4/15 anonim ***** válasza:
Lehet elkeríteni a kertben egy részt a görénynek, amin nem tud kiszökni, és ott játszhatsz vele. Például lehet kapni ilyeneket a Fressnapfban is: [link] Ha nem szereled rá a tetejét, akkor te is bele tudsz lépni.
2012. aug. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
köszi :D
2012. aug. 27. 18:35
 6/15 anonim ***** válasza:
Próbáld meggyőzni anyukádat, hogy ha ivartalanítva van kedvesebb bújósabb lesz, és elmúlik az ivaros szaga.Ha köztetek él, sokkal szelídebb lesz a napi többszöri kontaktus, és a jobb nevelhetőség sem elhanyagolandó, ha mindig ketrecben van, még az előzőleg megszelídített görény is harapóssá válik!
2012. aug. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A műtéti ivartalanítása 5000-8000 között van, ez egy két hónap alatt összespórolható.
2012. aug. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Fiú vagy lány a görid?mennyi idős?

Próbáld rávenni az ivartalanításra,ez így neki nem jó h állandóan ketrecben van,egyébként azzal a kifutóval az a gond h nagyon gyorsan ki tudnak belőle mászni

2012. aug. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

hát hím és 4 éves de anyu azt mondja most már nem fogjuk mert a végét járja holott még van ideje.

És én nem tudom fizetni mert csak 10 vagyok és nem tudom gyerekén állni ha nincs miből :S

2012. aug. 28. 15:00
 10/15 anonim ***** válasza:
4 éves és már a végét járja?hát el van tájolódva...akk kérd szülinapodra vagy ilyesmire h ivartalanítsák,már 4 éve a tiétek?nem hiszem el h nincs 6 ezer forintotok egy ivartalanításra,a szaga tényleg más lesz..
2012. aug. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!