Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért csinálják ezt a tengerim...

Miért csinálják ezt a tengerimalacaim?

Figyelt kérdés
Két hete kaptam két tengerimalacot,akik az első pillanattól fogva megmaradtak az ölemben,simogathattam őket, mormogtak nekem,egyszóval nagyon szelídek voltak. De az utóbbi napokban ha ölbe veszem őket, bár azonnal elkezdenek mormogni,ki akarnak mászni az ölemből. Mormognak akkor is mikor föl szeretném őket emelni,visszamásznak,utána ők másznak a kezemre,olyan mintha játszanának. Ezt csinálják akkor is miközben kimásznak. Rendszeresen tisztálkodnak is az ölemben,amit eddig nem csináltak. Szerintem ez a felszabadultság jele. De akkor miért szeretnének elmenni az ölemből? Sok nekem az ellentmondás. :)

2012. aug. 28. 22:45
 1/6 anonim válasza:
Fel akarják fedezni a környéket!:)
2012. aug. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az lehet,imádnak kint lenni :) De miért csak két hét után?
2012. aug. 28. 22:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert már megszokták az új környezetet, felbátorodtak, és szeretnének körbenézni, szaglászni. :) Nem plüssállatok, hogy leteszed őket valahova és ott maradnak.
2012. aug. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:D azt tudom,csak eddig ölben maradtak :) sokat voltak eddig is kint,bár az igaz,hogy ennyit nem járkáltak :) köszönöm
2012. aug. 28. 23:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Eleinte azért nem mocorgtak a kezedben,mert féltek. Most már bátrabbak,ezért szeretnének elmenni az öledből,futkosni egyet :) Nálam is igy volt,azt hittem,milyen kis szelic a kismalacom,meg se moccan az ölemben,most meg egy örökmozgó,mindig menne.
2012. aug. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. aug. 29. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!