Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan vegyem rá a szüleimet,...

Hogyan vegyem rá a szüleimet, hogy megengedjék a tengerimalacot, azt hiszik, hoyg betegséget terjeszt?

Figyelt kérdés
Légyszíves segítsetek.

2012. aug. 29. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg nekik, hogy nem terjeszt betegségeket és időnként elviszed állatorvoshoz.
2012. aug. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
menjetek el állatkereskedésbe ott vannak malacok és látni fogják h milyen aranyosak:) az h terjeszt valamit,az egy nagyon nagy baromság,mondd h nézzenek utána neten vagy kérdezzenek meg egy állatorvost..
2012. aug. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha teheted,akkor tenyésztőt keress,ha van honlapjuk,akkor ott mutasd meg őket a szüleidnek. Elvileg nem terjesztenek betegséget,de a kereskedéses malacon lehet élősködő,veleszületett betegség stb... De nem jellemző,viszont tenyésztőtől megbizható,egészséges malacot kapsz. Én 3 éves kisfiam mellé vettem 1 malacot kereskedésből,egyet meg tenyésztőtől. Egyik se terjeszt betegséget,semmi baja a kisfiamnak,mondd meg anyukádnak :)
2012. aug. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egy szülő sem ennyire hülye... valószínűleg csak nem akarnak kisállatot ezért találnak ki ilyesmit, hogy betegséget terjeszt.

Tenyésztőtől vett állat teljesen egészséges és semmi gond vele. Kereskedésben lehetnek beteg állatok, de az sem veszélyes emberre nézve.

Nem tudom ilyen szülőkkel mit lehet kezdeni. Ha elég idős vagy akkor szedd össze a cuccokra valót és vedd meg magadnak.

2012. aug. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!