Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért nyal mingent a nyuszim?

Miért nyal mingent a nyuszim?

Figyelt kérdés
mindent a földet,párnát,pokrócot engem is,stb.és aggódok,félek hogy így összeszed valami betegséget.
2012. aug. 30. 08:58
 1/6 anonim válasza:
téged valószínűleg azért, mert sós a bőröd
2012. aug. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kóstolgat. Hátha valami ehető :D A bőrödön lévő só egyébként tényleg ehető.

Inkább örülj, hogy csak nyalogat, nem pedig összerág mindent. Sajnos arra is volt már példa.

2012. aug. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát de van neki nyalósója meg ilyen rágóköve is.de nem örülhetek mert a nyalás mellett megrág mindent mi az útjába kerül.
2012. aug. 30. 11:05
 4/6 anonim ***** válasza:
A rágás az ő ösztöne. A nyalogatás meg a szeretet jele. Én imádom. Mindig elfekszek a földön, ő a fejemhez fekszik, és nyalogatja az arcom, én meg puszilgatom a buksiját és simogatom közben. :)
2012. aug. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az enyém a szalagfüggönyt nyalja.


Nem ide tartozik,de én nyalósót nem adnék neki.Én is vettem az enyémnek,azt hittem kell,de utána találtam róla cikket és nem igazán tesz jót neki.Itt gyakorin is van róla szó.Keress rá.

2012. aug. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tényleg nem szabad nyalósót adni neki.
2012. aug. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!