Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van az udvarunkban egy lyuk....

Van az udvarunkban egy lyuk. Az a valami ami ott élősködik nem tudom hogy mi az! A paradicsomos mögött és téglát rágta át és behordta a hungarocell darabokat. Mi lehet patkány vagy valami más?

Figyelt kérdés
2012. aug. 30. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Úgy tudom, a patkány át tudja rágni magát a betonon is, úgyhogy valószínűleg az.
2012. aug. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Úgy hallottam, mostanában nagyon elszaporodtak a földi kutyák.

Persze lehet hogy nem az, de több ember is panaszkodott rá, és jellemző is lenne rá amit írtál.

2012. aug. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

Pedig fontos lenne kiderítened, hogy patkány-e, mert ha az nagy bajban vagy.


Ha meg védett hazai rágcsáló, akkor örülj neki nyugodtan, és ne bántsad.


De van egy harmadik lehetőség is.

Nálunk csoki, bézs, fekete és fehér egerek szaladgálnak a kertben, mert a sarki szomszédtól meglépett pár.

Ha bojtos a farka, én kérem! :D (A deguknak, és a futóegereknek van bojtjuk, és mind kedves jószág.)

Ha meglépett ketrec állat, akkor is jó lenne befogni, és megkeresni azt a szomszédot akitől meglépett.

2012. aug. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én egyszer láttam és azt is este berohanni a lyukba...

Nem bojtos a farka!

2012. aug. 31. 11:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Próbáljátok meg élve fogó csapdával megcsípni.

Lehet ilyet kapni is, de egy átlátszó üveg tál is megteszi, amit alátámasztasz valamivel, hogy csak belülről férjen hozzá. És kell egy alátét is, hogy feltudd emelni a rendszert anélkül, hogy meglépne.

Egér méretű jószágnál salátás tál, féldió, CD-tok. egyméretig gondolom lehet adaptálni. Ha 1 kilós, akkor hívjatok szakembert!


Ha védett mezeiállat, nem patkány, akkor elengeditek a mezőn, ha meg patkány, akkor szakértő segítség kell, mert valószínűleg nincs egyedül...

2012. aug. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát már láttam hármat biztos nem egy van...

Egyet berohannai 2 halottan.

2012. aug. 31. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!