Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 12 hetes vadászgörény etetésév...

12 hetes vadászgörény etetésével kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés

Két hét múlva hozok el egy (akkor 12 hetes) nőstény görényt. Olvastam, hogy szüksége van friss húsra, gyümölcsökre de hogy lehet neki mellette adni tápot is.

Láttam, hogy vannak kifejezetten vadászgörénynek kifejlesztett tápok.

Nos, igazából az én kérdésem az lenne, hogy ehet-e egy vadászgörény BRIT tápot?

Az én kutyáim azt eszik.

Ha a kölyök tápot veszem a következők találhatóak benne:


csirkehús (42%), rizs, kukorica, búza, csirkezsír (tokoferolok által védett), lazacolaj, natúr aroma, gyógynövény és gyümölcs kovonatok (300 mg/kg), sörélesztő, szárított alma, ásványi anyagok, mannan-oligoszacharidok (150 mg/kg), frukto-oligoszachridok (150mg/kg), schidiger-jukka kivonat (80 mg/kg), organikus réz, organikus cink, organikus szelén.


Csak mert ha ez megfelel neki mint táp, akkor ezzel (is) etetném (de lehet természetesen BRIT tápból macskatápot is venni). Természetesen elég kis szemű táp, mert kölyök tápról beszélünk.


Véleményeket várok


U.i.: tudom, hogy sok kérdés van görény etetéssel kapcsolatban, de nem hiszem, hogy kitér valaki is a BRIT-re :)


köszönöm!


2012. aug. 31. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Kutyatáp nem jó a görénynek, más az összetétele. Kölyökmacskatáp, vagy görénytáp kell, abból is minél magasabb hús és állati fehérje tartalmú. De elsősorban húst kell kapnia. Fontos hogy csontos húst is egyen, pl csirkenyak. Gyümölcsökre pedig nincs szüksége, nem is tudja hasznosítani, sőt könnyen a halálát is okozhatod vele.
2012. aug. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én tápok közül az acana halas tápját (nincs benne gabona) vagy pedig a beaphar care+ görénytápot ajánlanám.
2012. aug. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sok husi,csirkenyak,nyuszihusi,meg tojás, valmilyen jófajta görénytáp.
2012. szept. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!