Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacok nagyon...

A tengerimalacok nagyon zajosak éjjszaka?

Figyelt kérdés
Lehet tőlük aludni?

2012. aug. 31. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Aludni lehet tőlük, csak hajnalban keltenek fel a visítással, hogy ők márpedig éhesek, úgyhogy legyél szíves kivinni a reggelijüket.

Viszont ha terráriumban tartod, nem ketrecben, akkor hangos lehet az itató csapkodása, amikor iszik. Az esetleg zavarna, de erre ott a ketrec, amihez tökéletesen oda lehet rögzíteni.

2012. aug. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2 malacom van, volt olyan,hogy éjszaka zajongtak,az egyik szereti akkor rágni a házát, akkor rendre utasitom,általában segit is. Az éjszakák nagy részében fel sem ébredek rájuk,de néha megesik a hangoskodás. Pl az itatót rágják ivás közben,ugrálnak az emeletre,egymást üldözik stb... És igen, már reggel kezdik a kaja követelését,hiába tudják,hogy csak 8-kor esznek,már 6-tól várják,ha meg felébredtem,akkor csipognak is.
2012. aug. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első hajnali zajra már azt hiszik, hogy jön a reggeli!

Olyankor visonganak egy kicsit, de ha rájuk szólok, elcsendesednek és kivárják a 7 órát (nálunk ez a malacreggeli ideje).

2012. aug. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, igaz, amit az előzőleg írtak :-) ált-ban nyugisak éjszaka.
2012. szept. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
HÁT én már megszoktam h éjjel csapkodja az itatót meg lehet szokni az enyém csak reggel visit amikor meg halja a hangom h éhes!
2012. szept. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!