Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szeretnék venni valamilyen...

Szeretnék venni valamilyen kisállatot (tengerimalac, csincsilla, görény, nyúl, hörcsög, egér, stb. ), de nem tudok választani a sok szeretnivaló, aranyos állat közül. Melyik állatot ajánljátok?

Figyelt kérdés

2012. aug. 31. 23:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
16%
A görényt. A bűzmirigyét kikell vetetni és utána már minden okés vele(: Az meg a nyúl azok amik valamennyire képesek hozzád kötődni.
2012. aug. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Olvass utána, mindegyik állat más, van ami olcsó, kis hely is elég neki, elég egy belőle, nem kell vele sokat foglalkozni, van amelyik meg ennek a tökéletes ellentéte. Ezért mindről olvass hogy mi kell neki és hogy kell tartani, és úgy válaszd ki ami neked is megfelel.
2012. aug. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
43%
hosszúszörű nyuszit vagy tengerimalacot:) én mindekettőt veszek...elősszörcsak nyuszit. nemtudjátok a tengerimalac milyen árba van?
2012. aug. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Èn tengerimalacka- pàrti vagyok, de ez a kérdés erősen hely-, idő-, -igény- és pénzkérdés.
2012. aug. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én is t.malac párti vagyok, nagyon cukik, kötődnek az emberhez, állandóan dumálnak, nagyon kedves kis lények :-) De tudnod kell, hogy társaslény, így jó, ha párban veszel 2 kislányt pl. :-)

[link]

2012. szept. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

23.40-es, olyan 2000-2500 ft körül van malacka, de ingyen is lehet "szerezni" :-)

expressz.hu-n, meg ilyen helyeken...

2012. szept. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
köszi szépen:))nemis drága.
2012. szept. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 alizka0827 ***** válasza:
81%

Én is a tengerimalacra szavaznék.Párban kell tartani.A legjobb párosítás:2 lány malacka.

Vagy 2 fiú,vagy egy ivartalanított fiú+1 lány páros.

A helyigényük nagy.Egy malacnak 80x50-es ketrec kell,kettőnek 100-as.Kell nekik valami almozó anyag.Pl.fapellet+rá fürdőszobaszőnyeg(ez a legjobb,a [link] oldalon sokan ajánlják),vagy fapellet+forgács,vagy csutkaalom.Ezek mind jól felszívják a nedvességet.Zöldség,gyümölcs kell nekik,egy nap 2x-3x.

És valami jó minőségű száraz táp 1x-2x egy nap(pl.Versale Laga Cavia Complete).

És a legeslegfontosabb:Széna és Víz!

Ezek a legfontosabb dolgok a malacokról.Ha valami kimaradt,bocsi.:)És a tengerimalacok nagyon barátságosak,játékosak tudnak lenni;)

2012. szept. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
56%
Első válaszóló! Jó lenne ha nem ajánlgatnád a hozzá nem értő ötleteidet! Ha fogalmad sincs a görényekről ne is írj róluk, mert csak a hülyeséget terjeszted!
2012. szept. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
43%
Én a nyuszit tudom ajánlani, mondjuk nem kifejezetten olcsó, de édes, ragaszkodó, tanítható, szobatiszta. És a tartása nem is drága, inkább csak a cuccok neki, és az oltás. Szerintem okosabb mint a tengeri malac, tanítható mint egy kutya (persze annyira nem okos azért) Nem is muszáj ketrecben tartani, van amelyik csak WC-zni jár a ketrecébe, és egész nap kint van.
2012. szept. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!